ALÇAKSINIZ!..

ALÇAKSINIZ!..

15.12.2016

10 Aralık gecesi yine canımız, canlarımız yandı… Bu alçak şerefsizler Avrupa’nın soysuz köpekleri bizden yine onlarca masumun canını aldı. Hepsinin hayata ve geleceğe dair farklı farklı palanları ve hikayeleri vardı artık yok… İçlerinden bir tanesi de Kırşehirli polis memuru hemşehrimiz Tugay Can Kızılırmak’tı. Henüz iki aylık bir hemşehrimizdi. Görevini ifa ederken, alçakların, hainlerin bombalı saldırısıyla […]

10 Aralık gecesi yine canımız, canlarımız yandı…
Bu alçak şerefsizler Avrupa’nın soysuz köpekleri bizden yine onlarca masumun canını aldı.
Hepsinin hayata ve geleceğe dair farklı farklı palanları ve hikayeleri vardı artık yok…
İçlerinden bir tanesi de Kırşehirli polis memuru hemşehrimiz Tugay Can Kızılırmak’tı. Henüz iki aylık bir hemşehrimizdi. Görevini ifa ederken, alçakların, hainlerin bombalı saldırısıyla 44 insanımız arasında şehit düştü.
Gördük Kırşehirli hemşehrimiz için Ankara’da düzenlenen cenaze törenini. Gözyaşları sel oldu. Yazık oldu fidan gibi gençlerimizi toprağa verdik.
Terör olaylarının tırmandığı, millet olarak zor günler geçirdiğimiz bu günlerde devletimizin, milletimizin, halkımızın, insanımızın yanında olmak bizim için şereftir. Teröre de, teröristlere de, onları destekleyenlere de lanet olsun.
Ülkemizde hangi şehire, hangi ilçeye, hangi beldeye, hangi köye şehit kani düşmedi. Hangi Asker, polis, sivil, şehitlerin eşleri dul, çocukları yetim kalmadı, vicdansız şerefsizler. Sizin yaptığınızı hayvan hayvana yapmaz. Alçaktınız hala alçaksınız…
Teröre açık destek veren Avrupa ve dünya bir taraftan sözde başsağlığı mesajları verirken, diğer taraftan teröre arkanızdayız devam deyip yine iki yüzlülüklerini gösteriyorlar.
Bilmiyorlar ki teröre verdiğiniz destekler, yaptırttığınız saldırılar bizim birbirimize daha da kenetlenmemize, sımsıkı sarılmamıza neden oluyor. Umudunu teröre bağlayan Avrupalı köpekler, kimlerin oyuncakları haline geldiklerini unutmasınlar ve bilsinler ki bu terör bir gün onları da patlatacaktır.
Terör asla Türk milletine boyun eğdiremez, eğdirmedi de,40 yıldır hala bunu anlayamadınız. 400 yıl geçse de bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecek.
Terör örgütü ardında uluslararası güç merkezlerinin desteği olmadan yaşama şansına asla sahip değildir.
Terörü bitirmenin en etkin yolu ona giden tüm yolları kapatmaktır. Bunu defalarca söyledik en altından en üstüne kadar yok edeceksin bu şerefsizleri yoksa bu terör bitmez. Bunları seven, destek olan, yaptıklarını kınayamayan, protesto edemeyen, basında, sosyal medya da, okulda, işte, evde, şehirde, üniversitede, vs vs nerede kimler varsa tek tek alıp atın içeri.
Dünyanın hiçbir yerinde böyle namussuzluk alçaklık görülmemiştir ki devletin maaşını al, hastanesinden muayene ol, okulunda oku, tüm imkanlarını kullan…
Sonra teröristlerin yanında ol ve elini kolunu sallayarak gez… Kopar bunları yapanların kafasını, yazık bu insanlara yazık ki ne yazık…
Bu alçaklar açılımdan, demokratik taleplerden, insan haklarından, kardeşlikten anlamadılar o halde bunlara anladığı dilden konuşacaksın…
Devlet büyüklerimize sesleniyorum… Senin ardında belki Avrupa, ABD, NATO, Birleşmiş Milletler (!), İttifak güçleri yok belki ama ciğerparesini şehit verdikten sonra “vatan sağ olsun” diyen 80 milyon varken korkmayın gerekeni yapın.
Bu millet darbe gecesi tankın önüne yatar, ekonomik kriz olur parasını devletten yana kullanır, şehit olmak için ölüme koşa koşa gider ama ihaneti, alçaklığı ve esareti asla kabul etmez. Biz bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devletimize sonuna kadar güveniyoruz çünkü bizim başka bir Türkiye’miz daha yok.
Bu ülke insanının umutlarını boşa çıkartmayın belki bu ölen şehitlerimizi geri getirmeyecek ama yüreklerine, yüreklerimize bir nebze soğuk su serpecektir. Siz devlet olarak her şeyi fazlası ile yaptınız bu namussuzlara, artık şefkat, acıma olmamalı ne gerekiyorsa o yapılmalı.
Bir şeyler de sözde müttefikimiz, sözde dostlarımız, sözde NATO ortağımız olanlara yapın.
Bu namussuzlar PYD’ye YPG’ye silah bomba temin etmiyorlar mı ediyorlar. Bunları yıllar evvel Cumhurbaşkanımız söylemedi mi söyledi.
Ne dedi “Bu alçaklara silah bomba vermeyin bunlar PKK uzantıları, bunlar bizim askerimizi polisimi vatandaşımızı öldürecekler” dedi mi, dedi. Bunlar ne yaptı parlamentosunda bu şerefsizleri konuşturdu, bunlara terör örgütü diyemedi, insan uyuşturucu ve para trafiğine göz yumdu yumacaklarda. Bu teröristlere silah ve para transferini kimler yapıyor apaçık ortada. Bunlar bu dilden anlamıyorlarsa bizde onların anladığı dilden konuşacağız.
Bu işin lamı cimi kalmadı.
Onlar bunlara destek veriyorsa ki veriyorlar bizde muadilleri ile karşılık vermeliyiz ki görsünler terör neymiş. Üç tane vatandaşları öldü diye dünyayı ayağa kaldırdılar bizde her gün ölüyor o kadar insan bizimkiler üçüncü sınıf insan mı? Sesiniz çıkmıyor.
Bu şerefsizler dağa çıkar PKK’lı olur, yol keser YDH-G’li olur, suikast yapınca HPG’li olur, sınırı geçince YPG’li olur kürsüye çıkınca HDP’li olur ama hiçbir zaman namuslu şerefli onurlu insan olamazlar. Çünkü alçaktır bunlar. PKK’yı alenen destekleyen sözde milletvekillerini hapse koyup geri bırakmayın.
Bu güzel memleketimizde meğer ne kadar alçak, namussuz, şerefsiz, vatan haini varmış temizle temizle bitmiyor…
Görünen o ki kıyamet kopana kadar da bitmeyecek çünkü bu ülkede dünyanın gözü var bize düşende göz koyanın gözünü çıkarmak…
Unutmayalım bu ülkeden başka yaşayacak ülkemiz yok bu yüzden uyanık olalım bir tek Türkiye vatandaşı kalana dek dik duruşumuz ve devlete olan desteğimiz sürecektir bu böyle biline…
Başımız sağ olsun güzel Türkiye’m…YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Süleyman Altın

Kardeşim gönlüne sağlık duygularımızın tercümanı oluyorsun

16.12.2016, 20:53
Kırıkkaleli hoca

kahpe içeriden olunca, kapı kilit tutmaz. DEDE KORKUT

20.01.2017, 18:48

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .