Akyel ile Kaplan Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

Akyel ile Kaplan Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

10.07.2019

Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel ile Sayıştay Başsavcısı Mürsel Ali Kaplan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 9 Temmuz 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel ile Sayıştay Başsavcısı Mürsel Ali Kaplan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya […]

Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel ile Sayıştay Başsavcısı Mürsel Ali Kaplan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
9 Temmuz 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel ile Sayıştay Başsavcısı Mürsel Ali Kaplan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya görevinde başarılar diledi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin geçtiğimiz 4 yıl içerisinde göstermiş olduğu etkin çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel, üniversitemizin kaliteli çalışmaları, pilot üniversite projeleri ile akademik faaliyetlerinde gösterdiği başarılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı tebrik etti.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin geçtiğimiz 4 yılda gösterdiği başarının daha fazlasını Rektör Karakaya sayesinde yeni dönemde de göstereceğine inandığını söyleyen Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel, Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya görevinde başarılar diledi.
Göreve geldiği ilk günden bu yana ilimiz ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi için çalıştıklarını, kalite süreçlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirip Kırşehir’de eğitimin kalitesini yükselttiklerini söyleyen Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, pilot üniversite projeleri ile de ilimizin kalkınmasına katkı sağlayan bir üniversite olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.
Kaliteli eğitimi, genç ve dinamik akademik yapısı ile ülkemizin geleceğine yeni nesiller yetiştirmeyi hedef edindiklerini anlatan Rektör Karakaya, bundan sonraki 4 yıl içinde de Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini geldiği konumdan daha ileriye taşıyacaklarını kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, Anayasa Mahkemesi Üyesi Recai Akyel ile Sayıştay Başsavcısı Mürsel Ali Kaplan’a teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .