Akreditasyon Sistemi Bilgi Paylaşım Toplantısı yapıldı

Akreditasyon Sistemi Bilgi Paylaşım Toplantısı yapıldı

25.03.2019

Akreditasyon Sistemi Bilgi Paylaşımı Toplantısında İç Anadolu Bölgesi oda ve borsaları, TOBB İşbirliğiyle ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Kırşehir’de bir araya geldi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında düzenlenen akreditasyon eğitimlerine Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliği yaptı. Bölgedeki 17 oda ve 9 borsanın Genel […]

Akreditasyon Sistemi Bilgi Paylaşımı Toplantısında İç Anadolu Bölgesi oda ve borsaları, TOBB İşbirliğiyle ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Kırşehir’de bir araya geldi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında düzenlenen akreditasyon eğitimlerine Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliği yaptı.
Bölgedeki 17 oda ve 9 borsanın Genel Sekreterleri Akreditasyon Sorumluları ve ilgili Personelin katıldığı ayrıca bölge toplantıya daha önce bu organizasyonu gerçekleştiren Samsun TSO ve Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekterleri, Akreditasyon Sorumluları ve ilgili personeller katılım sağladı “Akreditasyon Sistemi Bilgi Paylaşımı Toplantısı” Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.
TOBB ve Kırşehir TSO işbirliğinde iki gün süren “Akreditasyon Sistemi Bilgi Paylaşım” toplantısında, TOBB Akreditasyon Kurulu Genel Sekreteri Özge Karatepe Akreditasyon Sistemi Yeni Puanlama, İletişim Uzmanı Adnan Erbaş Hitabet Sanatı, Gazeteci Aycan Ulusan Medya Kullanımı, Türk Loydu Denetçisi Berker Telek Risk Yönetimi Eğitimi, Serkan Şahin Kıyaslama Eğitimi ve Eğitimci Samet Çelik Sosyal Medya kullanımı hakkında bilgilendirme yaptılar.
Bölge oda ve borsaları arasında akreditasyon standardını uygulama verimliliğinin arttırılması amaçlanmaktadır. İki gün süren eğitim Pazar günü erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .