Akpınar’da Yaz Kur’an Kursu Futsal dostluk turnuvası düzenlendi

Akpınar’da Yaz Kur’an Kursu Futsal dostluk turnuvası düzenlendi

09.08.2017

AKPINAR Kaymakamlığı öncülüğünde Akpınar Müftülüğü koordinesinde yaz Kur’an Kursu öğrencileri arasında Futsal Turnuvası düzenlendi. Turnuva; Merkez Çarşı Camii, Pekmezci Köyü Camii, Karşıyaka Camii, Metin Şahin Camii, Toki Camii, Köşker Köyü Camii, Yeni Camii, Ahmet Turacak Camii Kur’an Kursu öğrencileri arasında yapıldı. Pekmezci Köyü Camii ve Merkez Metin Şahin Camisi öğrencileri arasında yapılan final maçına Akpınar […]

AKPINAR Kaymakamlığı öncülüğünde Akpınar Müftülüğü koordinesinde yaz Kur’an Kursu öğrencileri arasında Futsal Turnuvası düzenlendi.
Turnuva; Merkez Çarşı Camii, Pekmezci Köyü Camii, Karşıyaka Camii, Metin Şahin Camii, Toki Camii, Köşker Köyü Camii, Yeni Camii, Ahmet Turacak Camii Kur’an Kursu öğrencileri arasında yapıldı.
Pekmezci Köyü Camii ve Merkez Metin Şahin Camisi öğrencileri arasında yapılan final maçına Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan ve daire amirleri katıldı.
Turnuvada birinci olan Merkez Metin Şahin Camisi öğrencilerine kupa ve madalyaları, ikinci olan Pekmezci Köyü Camisi ve turnuva üçüncüsü olan Merkez Yeni Camisi öğrencilerine madalyaları ayrıca turnuvaya katılan tüm Kur’an Kursu öğrencilerine hediyeleri Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan ve daire amirleri tarafından verildi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .