Akpınar’da 15 Temmuz etkinlikleri

Akpınar’da 15 Temmuz etkinlikleri

14.07.2017

Akpınar’da 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında 12 Temmuz 2017 tarihinde Merkez Cami bahçesinde 15 Temmuz Darbe girişimini anlatan film ve slayt gösterimi yapıldı. Etkinliğe Kaymakam Hicabi Aytemür, İlçe Belediye Başkanı Mustafa Karahan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür yaptığı konuşmada “15 Temmuz Etkinliklerinin temel amacı; Bu […]

Akpınar’da 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında 12 Temmuz 2017 tarihinde Merkez Cami bahçesinde 15 Temmuz Darbe girişimini anlatan film ve slayt gösterimi yapıldı.
Etkinliğe Kaymakam Hicabi Aytemür, İlçe Belediye Başkanı Mustafa Karahan, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Akpınar Kaymakamı Hicabi Aytemür yaptığı konuşmada “15 Temmuz Etkinliklerinin temel amacı; Bu hain girişimin ve bu hain girişimi engelleyen Milletimizin ve vatansever Devlet unsurlarının unutulmaması ve unutturulmaması“ dedi.
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında dün İlçe Merkez Cami Bahçesinde 15 Temmuz Darbesi Konulu Fotoğraf Sergisinin açılışı yapıldı ve Anı Defteri imzalandı.
Etkinliğe İlçe Kaymakamı Hicabi Aytemür, İlçe Belediye Başkanı Mustafa Karahan, daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Serginin açılışından sonra Kaymakam Hicabi Aytemür Anı Defterine 15 Temmuz’un anlam ve önemine binaen düşüncelerini yazdı.
Etkinlikler Kur ‘an Tilavetiyle başlayan program vatandaşlara yapılan ikramla son buldu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .