Akpınar’a da 24 derslikli okul

Akpınar’a da 24 derslikli okul

28.09.2017

KIRŞEHİR’E eğitim yatırımları ile birlikte okul binaları yenilenirken, yeni okul yapımları da gerçekleştiriliyor. Kırşehir’in Akpınar ilçesine de yeni okul yapımı için arazi tahsisi yapıldı. Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, şehrimizin eğitim yatırımları ile birebir ilgilenerek, yeni okul yapımlarının gerçekleştirilmesine katkı sağlıyor. Akpınar’da 24 derslikli imam-hatip ortaokulu yapılması planlanırken, Akpınar’da Tarım Bakanlığına tahsisli 1963 parsel nolu 1476 […]

KIRŞEHİR’E eğitim yatırımları ile birlikte okul binaları yenilenirken, yeni okul yapımları da gerçekleştiriliyor.
Kırşehir’in Akpınar ilçesine de yeni okul yapımı için arazi tahsisi yapıldı.
Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, şehrimizin eğitim yatırımları ile birebir ilgilenerek, yeni okul yapımlarının gerçekleştirilmesine katkı sağlıyor.
Akpınar’da 24 derslikli imam-hatip ortaokulu yapılması planlanırken, Akpınar’da Tarım Bakanlığına tahsisli 1963 parsel nolu 1476 m2, 1964 parsel nolu 1130 m2 ve 2276 parsel nolu 778 m2 yüzölçümlü taşınmazların okul yapılmak amacıyla Kırşehir İl Özel İdaresine tahsisi onaylandı.
24 derslikli imam-hatip ortaokulu olarak yapılması planlanan okulun projelerinin İl Özel İdaresi tarafından hazırlanacağını belirten Milletvekili Mikail Arslan, ihale hazırlıkları tamamlandıktan sonra yapım ihalesine çıkılacağını bildirdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .