AKPINAR KAYMAKAMLIĞI’NDAN MEDAŞ’A BAŞARI BELGESİ

AKPINAR KAYMAKAMLIĞI’NDAN MEDAŞ’A BAŞARI BELGESİ

09.09.2017

Türkiye genelindeki 21 dağıtım şirketi arasında, müşteri memnuniyetini sağlama bakımından en iyi dağıtım şirketi olan MEDAŞ, Akpınar Belediyesi’nden “Başarı Belgesi” aldı. Genel müdürlüğü Konya’da bulunan ve Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Niğde ve Nevşehir illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren MEDAŞ’ın özverili anlayışla yürüttüğü hizmetleri belgelendiriliyor. MEDAŞ’ın sorumluluk alanında bulunan Kırşehir’de yatırımlar memnuniyeti arttırıyor. Memnuniyet bir başarı […]

Türkiye genelindeki 21 dağıtım şirketi arasında, müşteri memnuniyetini sağlama bakımından en iyi dağıtım şirketi olan MEDAŞ, Akpınar Belediyesi’nden “Başarı Belgesi” aldı.
Genel müdürlüğü Konya’da bulunan ve Konya, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Niğde ve Nevşehir illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren MEDAŞ’ın özverili anlayışla yürüttüğü hizmetleri belgelendiriliyor.
MEDAŞ’ın sorumluluk alanında bulunan Kırşehir’de yatırımlar memnuniyeti arttırıyor. Memnuniyet bir başarı belgesi ile taçlandı.
MEDAŞ Akpınar İşletme Sorumlusu Ertuğrul Dulkadir, sorumluluğu üstlendiği Akpınar ilçesinde, özverili çalışmaları, sorunları kısa sürede çözmesi ve MEDAŞ’ın kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil etmesi neticesinde Akpınar Kaymakamlığı tarafından başarı belgesi verildi.
Kaymakamlık binasında yapılan törende, Akpınar Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İsmail Kurt tarafından MEDAŞ Akpınar İşletme Sorumlusu Ertuğrul Dulkadir’e başarı belgesi takdim edildi.
Başarılarına yenilerini eklemeyi hedefleyen MEDAŞ’ın yatırımlarına teknolojinin en yeni imkânlarını da kullanarak, Kırşehir’e hizmet etmeye devam edeceği bildirildi.
BU ARADA Kırşehir il genelinde şebeke ıslahı, aydınlatma tesisi, trafo tesisleri, enerji nakil hat yenilemeleri gibi çalışmalar için geçen yıl toplam 9 milyon 149 bin 547 lira yatırım yapan Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., 2017 yılı için 7 milyon 153 bin 87 liralık yatırım yaptı.
MEDAŞ’ın Kırşehir’e yapacağı yatırımların her geçen yıl katlanarak devam edeceği bildirilirken, Kırşehir’de elektrik dağıtımının daha sağlıklı bir sisteme geçirilmesinin hedeflendiği, elektrik kesintilerinin en az düzeye indirileceği belirtildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .