Akçakent’te temel atma ve açılış töreni

Akçakent’te temel atma ve açılış töreni

02.10.2017

KIRŞEHİR’İN Akçakent ilçesinde bazı tesislerin hizmete açılması ve temel atılması dolayısıyla tören düzenlendi. Akçakent kapalı pazar yerinde yapılan törende konuşan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, kentin her ilçesine yapılan yatırımlar ile vatandaşa daha güzel hizmetler verilmesinin amaçlandığını, ilçelerin daha yaşanabilir olması için çalıştıklarını söyledi. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan da AK Parti […]

KIRŞEHİR’İN Akçakent ilçesinde bazı tesislerin hizmete açılması ve temel atılması dolayısıyla tören düzenlendi.
Akçakent kapalı pazar yerinde yapılan törende konuşan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, kentin her ilçesine yapılan yatırımlar ile vatandaşa daha güzel hizmetler verilmesinin amaçlandığını, ilçelerin daha yaşanabilir olması için çalıştıklarını söyledi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan da AK Parti hükümetlerinde il, ilçe ya da büyükşehir ayrımı yapılmadan ülkenin her bir köşesine yatırım yapıldığını, vatandaşa en iyi hizmetin ulaşması için gece gündüz çalışıldığını belirtti.
Konuşmaların ardından yapılan hizmetlere destek sağlayan isimlere plaket verildi, protokol üyeleri pazar yerini gezerek esnaf ve vatandaş ile sohbet etti.
Törene, AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, daire amirleri ile vatandaşlar katıldı.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .