Akaröz Medikal ve Ortopedik’ten ayak ağrılarına son

Akaröz Medikal ve Ortopedik’ten ayak ağrılarına son

03.03.2015

ŞEHRİMİZ Ahi Evran Mahallesi, Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi karşısında açılan Akaröz Medikal ve Ortopedik Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri Kırşehir’de ayak sorunları yaşayan vatandaşların ilgi odağı oldu. Akaröz Medikal ve Ortopedik Danışmanlık Hizmetleri sahibi Abdurrahman Akaröz, Kırşehir’de büyük bir eksikliği gidermek için açtıkları işyerinde taban çökmesi, çukur ayak, ayağın dışa dönmesi, topuk dikeni, kısalıklı ve […]

ŞEHRİMİZ Ahi Evran Mahallesi, Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi karşısında açılan Akaröz Medikal ve Ortopedik Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri Kırşehir’de ayak sorunları yaşayan vatandaşların ilgi odağı oldu.

Akaröz Medikal ve Ortopedik Danışmanlık Hizmetleri sahibi Abdurrahman Akaröz, Kırşehir’de büyük bir eksikliği gidermek için açtıkları işyerinde taban çökmesi, çukur ayak, ayağın dışa dönmesi, topuk dikeni, kısalıklı ve diyabetik ayaklar ve tüm deforme olan ayakları rahatlatacak kişiye özel ayakkabı imal ederek satışa sundukları söyledi.
Kırşehir’de ayak sorunu yaşayanları işyerine davet eden Abdurrahman Akaröz gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e yaptığı açıklamada şunları söyledi:

IMG-20150303-WA0001 copy
“Kırşehir’de ayaklarında sorun yaşayan hemşehrilerimizi rahatlatmak ve onlara en iyi hizmeti vermek için böyle bir işyerini faaliyete geçirmeyi hedefledik ve bunu da başardık. Ayak sorunu yaşayan hemşehrilerimizin işyerinde önce bilgisayar destekli ayak analiz cihazımızdan ayaklarının problemlerini görüntülüyoruz ve elde edilen veriler doğrultusunda tedavi amaçlı mağazamızdan beğenecekleri modellerden ayakkabılarını imal ediyoruz ve bu şekilde müşterilerimizin ayaklarının statik pozisyonda durmalarını sağlıyoruz. Periyodik kontrollerde tedavi öncesi verilerle karşılaştırarak takibini de yapıyoruz. Taban çökmesi, çukur ayak, ayağın dışa dönmesi ve benzeri sorunlarını beğenerek giyebileceklerdi terlik ve ayakkabılarla son veriyoruz. Tüm ürünlerimizde Transwers ve Longitudinal ark seviyesi olduğundan tabanlık kullananların da artık tabanlık kullanmalarına gerek kalmayacak kısalıklı ayaklarda dilediği güncel model (spor modeller dahil) giyebilecek. Diyabetik hastalar, tırnak batması gibi sorunlar da sona erecektir. Hiçbir sorunu olmayan, rahat ayakkabı veya terlik giymek isteyen hemşehrilerimizi işyerimize bekliyoruz.”YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

muhammed acar

sizinle çalışmak isterim abdurrahman bey telinizi yazın görüşelm

14.04.2015, 21:24

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .