AK Parti’nin milletvekili adayları seçim startını verdi

AK Parti’nin milletvekili adayları seçim startını verdi

10.04.2015

7 HAZİRAN seçimlerine iddialı hazırlanan AK Parti Kırşehir’de seçim startını verdi. AK Parti’den Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ile Hacı Turan Kırşehir Kırşehir-Ankara karayolu Kaman ilçesi yol ayrımında karşılandı. Konvoyla Kırşehir’e gelen milletvekili adayları Atatürk Caddesi’ndeki parti il merkezi önünde düzenlenin mitingli toplantıyla seçmenlere ve partililere seslendiler. AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı önündeki kalabalığa hitap eden […]

7 HAZİRAN seçimlerine iddialı hazırlanan AK Parti Kırşehir’de seçim startını verdi.

AK Parti’den Milletvekili adayları Salih Çetinkaya ile Hacı Turan Kırşehir Kırşehir-Ankara karayolu Kaman ilçesi yol ayrımında karşılandı. Konvoyla Kırşehir’e gelen milletvekili adayları Atatürk Caddesi’ndeki parti il merkezi önünde düzenlenin mitingli toplantıyla seçmenlere ve partililere seslendiler.
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı önündeki kalabalığa hitap eden İl Başkanı Mustafa Kendirli, 7 Haziran seçimlerinde partisinin milletvekili adayı olan Salih Çetinkaya ile Hacı Turan’la Kırşehir’de 2-0 alacaklarını belirterek “Sizlere adaylarımızı getirdim bugün. Adaylarımızı hepiniz çok iyi tanıyorsunuz. Değerli eski il başkanım ve daha önceden milletvekilliği yapmış abim, Salih Çetinkaya ve Hacı Turan’dır. Bu coşkuyu bu heyacanı görünce 7 Haziran gecesini hayal ediyorum. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde yine Kırşehir’de iki milletvekilini da kazanacağız. Bunun için seçim çalışmalarımıza bugünden itibaren start veriyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de yaptığı konuşmada “7 Haziran seçimlerinin önemini anlatmaya gerek yok. Türkiye için gelecek için çok önemli bir seçim hep birlikte yaşayacağız. Bütün teşkilat mensuplarıma teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hepsinden. Bir Ak Parti teşkilatı nasıl kenetlenir bunu herkese gösterdik. Bizleri mahcup etmeyen Başbakanımıza da sonsuz teşekkür ediyoruz. Onlar bize inandılar inşallah bizde onları mahcup etmeyiz. Kardeşlerimizin arkasında olduğumuzu herkese göstereceğiz. Bu yağmurlu günde iki milletvekilimiz bereket getirdi. İnşallah daha fazla bereket getirirler. Yeni yol haritası belirleyeceğiz çalmadık kapı bırakmayacağız. Biz sadece seçim geldiğinde selam verenlerden değiliz biz her zaman sahada olduk. Bizim bütün sevdamız Kırşehir’dir. O yüzden Kırşehirlilere diyoruz ki Kırşehir’in geleceğini hep birlikte inşa edelim. Bu yürüyen kervanda arkalarda kalmayalım en önde yer alalım. Herkese teşekkür ediyorum bu yağmurlu günde ve bugünümüz de bizi yalnız bırakmadıkları için. Adaylarıma da başarılar diliyorum” dedi.
AK Parti’nin ikinci sıra adayı olan Hacı Turan da burada yaptığı konuşmada Kırşehir’de hep birlikte olacaklarını, seçim döneminde Kırşehir’e yaptıkları ve yapacakları hizmetleri anlatacaklarını anlatacaklarını söyledi.
Kalabalık partili grubuna hitap eden Salih Çetinkaya ise kendilerine gösterilen ilgiye ve desteğe teşekkür “Bizleri bağrınıza bastığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum Allaha hamd ediyorum. Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda şimdi dinlediğim tüm şarkılarda bana her şey sizi hatırlatıyor. Ak Parti çok ciddi bir yürüyüşün partisidir. Tüm zorlukları beraber aşacağız inşallah. Biz inançlı bir kadronun mensuplarıyız. Allah hepinizden razı olsun. Hep omuz omuza vereceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Kirsehir’ liler 7 Haziran secimlerin de rusvet, yolsuzluk ve hirsizlik yaparak kul ve yetim hakkini besmeleyle goturen, eli sehit kanli teror orgutuyle muzakere yuruten ve tavizler veren, masa basin da kutsal vatan topraklarini satan AK haramiler den hesap soracak ve siyaset mezarligina gomecektir.
Yolunuz yokus haydi anca gidersiniz!

11.04.2015, 0:42
MUSTAFA CAVDAR

Kirsehir’ liler 7 Haziran secimlerin de rusvet alarak, yolsuzluk ve hirsizlik yaparak kul ve yetim hakkini besmeleyle goturen, eli sehit kanli teror orgutuyle muzakere yuruten ve tavizler veren, masa basin da kutsal vatan topraklarini satan AK haramiler den hesap soracak ve siyaset mezarligina gomecektir.
Yolunuz yokus haydi anca gidersiniz!

11.04.2015, 0:43

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .