AK Parti’nin Kırşehir aday adaylarından birliktelik mesajı

AK Parti’nin Kırşehir aday adaylarından birliktelik mesajı

21.04.2015

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan,’a milletvekili aday adayları destek mesajı verdiler. AK Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kırşehir Milletvekilleri Muzaffer Aslan ve Abdullah Çalışkan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile milletvekili aday adayları Dr. Osman Arslan, Kemal Çalışkan, Muzaffer Türk, Gökhan Bulut ve Kenan Şahin […]

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan,’a milletvekili aday adayları destek mesajı verdiler.

AK Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kırşehir Milletvekilleri Muzaffer Aslan ve Abdullah Çalışkan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile milletvekili aday adayları Dr. Osman Arslan, Kemal Çalışkan, Muzaffer Türk, Gökhan Bulut ve Kenan Şahin hazır bulundu.
7 Haziran seçimlerine iddialı girdiklerini ve seçim çalışmalarına başladıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli “Seçimlere birlik ve beraberlik içinde giriyoruz. Eski arkadaşlarımız yerine uzun inceleme ve anketler sonucunda bayrağı Kırşehir’de yeni arkadaşlarımız devraldı. Ankara’ya Kırşehir’den yine iki milletvekilini kazanacağımıza inanıyorum. Çünkü muhalefetin Kırşehirimize hiçbir faydası ve hizmeti olmaz. Hemşehrilerimizin yaptığımız hizmetlere oylarıyla yine destek vereceklerinden kuşkum yok” dedi.
Meclis’te iki dönem Kırşehir’i temsil eden Abdullah Çalışkan ile bir dönem temsil eden Muzaffer Aslan da yaptıkları konuşmada, seçim sürecinde üzerlerine düşecek her türle görevi yapacaklarını ve bu seçimde de Kırşehir’de iki milletvekili adayını Meclis’e göndereceklerini söylediler.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise makamların geçici olduğunu belirterek “7 Haziran seçimlerinde partimizin iki adayını seçip güçlü bir şekilde iktidara geleceğimizden kuşkumuz yok. Hepimiz için makamlar gelip geçici. Bugün aday adaylarımızı ve adaylarımızı bir arada görmek bizim için onur vericidir. Dava bilincinin oluştuğunu görmek ve bu minvalde hareket etmek gereklidir. Şahısların değil Türkiye’nin seçimi var. Kırşehir’de Türkiye ortalamasını yine yakalayacağımızı düşünüyorum. Yaptığımız birçok projeye hayal bunlar denmişti. Şimdi de bazı odaklar iki milletvekiline hayal diyor. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak hareket edip hayal olanı yine gerçekleştirelim” diye seslendi.
Aday adaylarının çoğunun katılım gösterdiği ve süreçle ilgili düşüncelerini aktardığı toplantıda 7 Haziran Genel Seçimleri’nde birinci sıra adayı olan Salih Çetinkaya da yaptığı konuşmada Kırşehir’in AK Parti iktidarında aldığı güzel hizmetlerden bahsetti ve Kırşehir’den yeniden iki milletvekilini AK Parti’nin kazanacağını söyledi.
Toplantıya ikinci sıra adayı Hacı Turan ise Ankara’daki işlerinin yoğunluğu gerekçesiyle toplantıya katılamadığı bildirildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .