AK Parti’de Tahsin Sağlam da aday adayı

AK Parti’de Tahsin Sağlam da aday adayı

16.02.2015

AK Parti’de Basın Danışmanlığı görevinde bulunan Tahsin Sağlam, AK Parti’den Kırşehir Milletvekili aday adayı oldu…

KIRŞEHİR (AA) – AK Parti’de Basın Danışmanlığı görevinde bulunan Tahsin Sağlam, AK Parti’den Kırşehir Milletvekili aday adayı oldu.

Sağlam, yaptığı yazılı açıklamada, 2002 yılından beri AK Parti Genel Merkezi’nde çalıştığını belirterek, bu süre içinde Özel Kalem Müdürlüğü ve Basın Danışmanlığı görevlerinde bulunduğunu ifade etti.
AK Parti’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olmak için müracaatını yaptığını bildiren Sağlam, şunları kaydetti:

Genel seçime doğru
“Görev sürem boyunca 4 Genel Başkan Yardımcısı ile çalıştım. AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığı’nda uzun yıllar Özel Kalem Müdürü olarak görev yaptım. 2010-2014 yılları arasında ise Teşkilat Başkanlığı’nda Basın Danışmanı olarak çalıştım.”
“20 yıl Kırşehir’in toprağını kokladı, 20 yıl siyasetin nabzını yokladı, şimdi yine geliyor” sloganıyla yola çıktığını belirten Sağlam, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olduğunu kaydetti.
Çeşitli ulusal gazetelerde muhabirlik ve editörlük görevlerinde bulunduğunu aktaran Sağlam, 148 şiire imza attığını, Kırşehir türkülerine hakimiyeti, sesi ve sazıyla renkli aday adayları arasında yer aldığını ifade etti.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

İsmail Aslan

Tahsin kardeşim Allah yardımcın olsun. başarılar..

17.02.2015, 12:46
Ahmet koç

Tahsin kardeşimiz, soyadı gibi SAĞLAM’dır. Dostluk. HemşehriHemşehridir. Tecrübesiyle Kırşehir’imize önemli hizmetlerde bulunacaktır. Allah yar ve yardımcısı olsun.

17.02.2015, 13:30

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .