AK Parti’de ilçe kongreleri

AK Parti’de ilçe kongreleri

30.10.2017

Mucur İlçe Başkanlığına Oğuzhan Gündüz seçilirken, Hasan Hakanoğlu, yeniden Çiçekdağı İlçe Başkanı oldu…

KIRŞEHİR’DE Adalet ve Kalkınma Partisi’nin İlçe Başkanlıklarında kongreler yapılıyor. AK Parti Mucur İlçe Başkanlığına Oğuzhan Gündüz seçilirken, Hasan Hakanoğlu, yeniden Çiçekdağı İlçe Başkanı oldu.
Mucur Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrenin Divan Başkanlığını AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş yaptı.
Kongreye tek aday olarak giren Gündüz, kongrenin ardından yaptığı konuşmada, Mucur İlçe Başkanlığına seçilmekten mutlu olduğunu dile getirdi.
Partilerde görev değişimlerinin her zaman olduğunu belirterek, kendisinden önce partiye büyük hizmetleri olan Hüseyin Güngör’e teşekkür eden Gündüz, 2019 seçimlerine giderken yepyeni bir yönetim, yeni bir vizyonla halkın karşısına çıktıklarını, Mucur’a ve ülkeye hizmet etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Gündüz, daha sonra tebrikleri kabul etti.
Kongreye, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, AK Parti Kırşehir milletvekilleri Salih Çetinkaya, Mikail Arslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, belediye ve ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

ÇİÇEKDAĞI İLÇE BAŞKANI HASAN HAKANOĞLU

AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanlığı görevine yeniden Hasan Hakanoğlu seçildi. AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanlığı Kongresi, Halk Eğitim Merkezinde yapıldı.
Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş’ın divan başkanlığını üstlendiği kongrede, mevcut ilçe başkanı Hakanoğlu tarafından hazırlanan tek listeyle seçime gidildi.
Kongrede yapılan oylama sonucu Hakanoğlu, yeniden başkanlık görevine getirildi.
Hakanoğlu, seçim sonucunun açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada, Çiçekdağı için var güçleriyle çalıştıklarını, yerel ve genel seçimler ile referandumda parti organlarının hepsiyle mücadele verdiklerini dile getirerek, dava mücadelesine hiç durmadan devam ettiklerini, yorulmadan ilk günkü heyecanla çalışacaklarını ifade etti.
Kongreye, AK Parti Kırşehir milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, ilçe belediye ve teşkilat başkanları da katıldı.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .