AK Parti’de iki ilçe başkanı daha belli olacak

AK Parti’de iki ilçe başkanı daha belli olacak

11.10.2017

AK Parti’de geçtiğimiz günlerde İl Başkanlığına Muzaffer Aslan’ın, Merkez İlçe Başkanlığına Bilgehan Altaş’ın getirilmesinin ardından başlatılan ilçe kongrelerinin hafta sonunda da devam edileceğinin açıklanmasının ardından Ak Parti Genel Merkezi kongreler öncesi Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarını dün Ankara’ya çağırdı. Ak Parti Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarından 3’er isim Genel Merkez’e çağrıldı. Her iki […]

AK Parti’de geçtiğimiz günlerde İl Başkanlığına Muzaffer Aslan’ın, Merkez İlçe Başkanlığına Bilgehan Altaş’ın getirilmesinin ardından başlatılan ilçe kongrelerinin hafta sonunda da devam edileceğinin açıklanmasının ardından Ak Parti Genel Merkezi kongreler öncesi Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarını dün Ankara’ya çağırdı.
Ak Parti Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarından 3’er isim Genel Merkez’e çağrıldı. Her iki ilçede yapılan temayül yoklamalarının ardından Ak Parti Genel Merkezi’nin 3’er ismi mülakata tabi tutacak ve ardından uygun gördüğü isimleri Mucur ve Boztepe ilçelerine başkan olarak atacağı öğrenildi.
Mucur ve Boztepe ilçe başkanlarının Ak Parti Genel Merkezi tarafından belirlenip açıklanmasının ardından bu ay sonunda her iki ilçenin kongreleri yapılacak.
Öte yandan AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı’nın kongresi 14 Ekim Cumartesi günü Merkez İlçe kongresi gerçekleştirilecek. Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yapılacak kongreye Bilgehan Altaş tek aday olarak katılacak. 15 Ekim Pazar günü ise Kaman İlçe kongresi yapılacak. Kaman’da Necati Çolak tek aday olarak katılacak. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .