AK Parti’de iki ilçe başkanı belli oldu

AK Parti’de iki ilçe başkanı belli oldu

12.10.2017

Ak Parti Genel Merkezi kongreler öncesi Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarını Ankara’ya çağırdı ve yaptığı mülakatlar sonucu iki ilçeye yeni başkan atadı. Çarşamba günü Ankara’ya çağrılan Ak Parti Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarından 3’er isim Genel Merkezde mülakata alındı. Her iki ilçede yapılan temayül yoklamalarının ardından Ak Parti Genel Merkezi Mucur ilçe başkanlığına […]

Ak Parti Genel Merkezi kongreler öncesi Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarını Ankara’ya çağırdı ve yaptığı mülakatlar sonucu iki ilçeye yeni başkan atadı.
Çarşamba günü Ankara’ya çağrılan Ak Parti Mucur ve Boztepe ilçe başkan adaylarından 3’er isim Genel Merkezde mülakata alındı. Her iki ilçede yapılan temayül yoklamalarının ardından Ak Parti Genel Merkezi Mucur ilçe başkanlığına Oğuz Gündüz‘ü Boztepe ilçesine de mevcut başkan Bekir Dalgalı ile yola devam kararı aldı.
MLERKEZ İLÇE KONGRESİ YARIN
Bu arada AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı’nın kongresi yarın toplanacak. Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yapılacak kongreye Bilgehan Altaş tek aday olarak katılacak.
Kaman İlçe kongresi de 15 Ekim Pazar günü yapılacak ve kongre mevcut başkan Necati Çolak’ın tek aday olarak katılması yapılacak. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .