AK Parti’de Başkan Altaş mazbatasını aldı

AK Parti’de Başkan Altaş mazbatasını aldı

20.10.2017

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan AK Parti Merkez İlçe Kongresi’nde başkanlığa seçilen Avukat Bilgehan Altaş, mazbatasını alarak görevine başladı. AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve AK Parti Kırşehir Bölge Koordinatörü Fahrettin Poyraz’ın katıldığı hafta sonundaki seçimde, Avukat Bilgehan Altaş, tek listeyle girdiği seçimi kazandı ve önceki gün mazbatasını Seçim Müdürü Tacim Kılıç’tan […]

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan AK Parti Merkez İlçe Kongresi’nde başkanlığa seçilen Avukat Bilgehan Altaş, mazbatasını alarak görevine başladı.
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Harun Karaca ve AK Parti Kırşehir Bölge Koordinatörü Fahrettin Poyraz’ın katıldığı hafta sonundaki seçimde, Avukat Bilgehan Altaş, tek listeyle girdiği seçimi kazandı ve önceki gün mazbatasını Seçim Müdürü Tacim Kılıç’tan aldı.
Kongre sonunda Ak Parti Kırşehir Merkez İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Ahmet İnce, Ahmet Kayapa, Ayhan Turunç, Zafer Kılıç, Emine Ayan, Emrah Koçak, Erdal Akkuş, Halil Atak, İbrahim Çelik, Mehmet Ali Demirbilek, Muhammed Mazhar Şahin, Murat Altın, Mustafa Üçhöyük, Mükremin Doğan, Ramazan Arazay, Savaş Yaman, Rasim Yazıcı, Salih Tekeli, Sinem Zahide Korkut, Şenol Altuntaş, Yusuf Bulut, Sami Demir, Fatmanur Özçelik ve Zekeriya Özalp.
Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kırşehir Adliyesi’ne giderek mazbatasını alan Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, “Seçimimizi AK Parti’ye yakışır şekilde yaptık ve mazbatamızı alarak mazbata göreve başladık. Merkez İlçe Ailesi olarak hepimiz oradaydık. Rabbim, ilimize ve ülkemize hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Birliktelik içerisinde toplumun tüm kesimleri ile bir arada çalışmalar sergileyeceğiz. Bizlerden önceki arkadaşların taşıdığı gibi bayrağı yukarılara taşıma gayretinde olacağız. AK Parti’de kongreler bayrak değişimidir. İlçe başkanı, il başkanı değişir yerine yenisi gelir, ancak eskisi asla teşkilatlardan uzak kalmaz. Demokrasinin en güzel örneklerini kongrelerimizde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimiz kongrelerimizde kimsenin küskünlüğü, kırgınlığı olmamalıdır” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .