AK Parti yöneticilerinden Sağlık Müdürü Bulut’a ziyaret

AK Parti yöneticilerinden Sağlık Müdürü Bulut’a ziyaret

25.05.2019

AK Parti Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı, İl Başkan Yardımcıları Murat Seyitgazioğlu ile Serhat Duran geçtiğimiz hafta Kırşehir Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Ali Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yaklaşık iki yıldır Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Suat Türkoğlu’nun görevden alınmasının ardından bu göreve Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Mucurlu hemşehrimiz Ali Bulut […]

AK Parti Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı, İl Başkan Yardımcıları Murat Seyitgazioğlu ile Serhat Duran geçtiğimiz hafta Kırşehir Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Ali Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Yaklaşık iki yıldır Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Suat Türkoğlu’nun görevden alınmasının ardından bu göreve Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Mucurlu hemşehrimiz Ali Bulut atanmıştı.
Kırşehir’e gelerek görevine başlayan Ali Bulut’u AK Parti Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı, İl Başkan Yardımcıları Murat Seyitgazioğlu ile Serhat Duran da ziyaret ettiler.
Ak Parti il yöneticileri Bıçakçı, Seyitgazioğlu ve Duran, Kırşehir’in yeni Sağlık Müdürü Ali Bulut’a görevinde başarılar dilerken, sağlık kurumlarında yaşanan sorunlar ve halkın istek ve şikayetlerini anlattılar.
Sağlık Müdürü Ali Bulut, Kırşehir’de sağlık sorunlarının çözümü için bütün gücünü ortaya koyacağını belirterek, bu konuda Kırşehir halkının müsterih olmalarını istedi.
AK Parti Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı, İl Başkan Yardımcıları Murat Seyitgazioğlu ile Serhat Duran daha sonra Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Yahya Şahin’i makamında ziyaret ettiler.
Başhekim Yahya Şahin, bölge hastanesi konumunda olan Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta sayısının sürekli arttığını ve bunun da beraberinde bir takım sorunları getirdiğini, halkın hastaneden memnun ayrılması için her türlü çalışmayı yaptıklarını söyledi.
Başhekim Yahya Şahin’in göreve gelmesi ile birlikte hastanede yaşanan sorun ve sıkıntıların çözümlenmesi için herkesin çaba harcamaları gerektiğini ifade eden AK Parti Kırşehir yöneticileri, Başhekim Yahya Şahin’in yeni atanan Sağlık Müdürü Dr. Ali Bulut’la el ele vererek çözümleneceği inancında olduklarını ifade ettiler. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .