AK PARTİ YAŞAR BAHÇECİ İLE DEVAM

AK PARTİ YAŞAR BAHÇECİ İLE DEVAM

17.12.2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 ille birlikte Kırşehir Belediye Başkan adayını açıkladı AK PARTİ YAŞAR BAHÇECİ İLE DEVAM Cumhuriyet tarihinden bu yana ilk kez Kırşehir’de bir Belediye Başkanı partisi tarafından üçüncü kez yeniden Belediye Başkan adayı gösterildi… Üçüncü kez aday gösterilen Başkan Bahçeci: “Hizmetlerimiz artarak devam edecek” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin adaylarını açıkladığı programda, […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 ille birlikte Kırşehir Belediye Başkan adayını açıkladı

AK PARTİ YAŞAR BAHÇECİ İLE DEVAM

Cumhuriyet tarihinden bu yana ilk kez Kırşehir’de bir Belediye Başkanı partisi tarafından üçüncü kez yeniden Belediye Başkan adayı gösterildi…

Üçüncü kez aday gösterilen Başkan Bahçeci: “Hizmetlerimiz artarak devam edecek”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin adaylarını açıkladığı programda, Kırşehir Belediyesi adaylarının, mevcut başkan Yaşar Bahçeci olduğunu duyurdu.
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda önce konuştu, sonra da aralarında Kırşehir Belediye Başkan adayının da olduğu 14 ilin belediye başkan adayını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti olarak 31 Mart 2019 seçim döneminden başlayarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz. Çevreye ve insana saygılı bir seçim kampanyası yürütme kararı aldık. Sadece parti teşkilatlarının ve seçim koordinasyon merkezlerinin olduğu yerde bayraklarımız, afişlerimiz asılabilir. Bunun dışında bu tür görüntü kirliliğine müsaade edilmeyecek.” dedi.
Erdoğan, 31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde partisinin 14 il belediye başkan adayını daha açıklayarak, tanıttı.
Buna göre, yerel seçimde AK Parti’den aday gösterilen isimler ve iller şöyle:
Kırşehir Belediye Başkan adayı Yaşar Bahçeci, Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan, Aksaray Belediye Başkan adayı Enver Dinçer, Bilecik Belediye Başkan adayı Nihat Can, Erzincan Belediye Başkan adayı Cemalettin Başsoy, Edirne Belediye Başkan adayı Koray Uymaz, Iğdır Belediye Başkan adayı Adil Aşırım, Isparta Belediye Başkan adayı Şükrü Başdeğirmen, Kars Belediye Başkan adayı Ensar Erdoğdu, Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Sami Kutlu, Siirt Belediye Başkan adayı Ali İlbaş, Tunceli Belediye Başkan adayı Gökhan Arslan, Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva, Zonguldak Belediye Başkan adayı Ömer Selim Alan.
Böylece Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 74 il belediye başkan adayını tanıtmış oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tespitiyle ilgili çalışmaların sürdüğünü, önümüzdeki günlerde adayları açıklayacaklarını bildirdi.
“Cumhur İttifakımızı lekelemeyecek, gölgelemeyecek şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diyen Erdoğan, “Bazı kalan yerleri de bizler daha sonra yine liderler olarak bir araya gelip nihai kararlarımızı da bu konuda vereceğiz.” ifadelerini kullandı.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tekrar aday gösterilmesinin ardından “Hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.
Cumhuriyet tarihinden bu yana ilk kez Kırşehir’de bir Belediye Başkanı partisi tarafından üçüncü kez yeniden Belediye Başkan adayı gösterilmiş oldu.
Dün Ankara’da yapılan aday toplantısına Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlikte Milletvekili Mustafa Kendirli, İl Başkanı Muzaffer Aslan, Kadın kolları Başkanı Meryem Düğer, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Akkuş ta hazır bulundu.
10 yıldır Kırşehir Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten ve partisi tarafından üçüncü kez aday gösterilen Yaşar Bahçeci, adaylığını değerlendirdi.
Başkan Bahçeci, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma layık gördüğü bu kutsal görevle bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz Kırşehir’imize hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Allah’ım mahcup etmesin”
Başkan Bahçeci, ilk olarak 2009 yılında Kırşehir’de başlattıkları AK Belediyecilik hizmetlerine 31 Mart 2019 seçimlerinin ardından artırarak devam ettireceklerini kaydetti.
Kırşehir halkına hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu belirten Başkan Bahçeci “Yaklaşık 10 yıldır Kırşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Görev süremiz boyunca şehrimiz için her zaman aşkla, heyecanla ve gururla çalıştık. 31 Mart 2019 Yerel seçimleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile yeniden aday gösterildim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın desteği ile şehrimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Ekimizle birlikte gece gündüz demeden çalışarak her seçim döneminde elde ettiğimiz başarı çıtamızı daha üst seviyelere çıkaracağız. Bunu başarmak bizlerin elinde. Ben başarılı olacağımıza gönülden inanıyorum. Bu kutlu göreve bizi tekrar layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız yolda bizleri utandırmasın. Allah yar ve yardımcımız olsun. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimden Allah razı olsun” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .