AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı’ndan Belediye Başkanı Bahçeci’ye ziyaret

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı’ndan Belediye Başkanı Bahçeci’ye ziyaret

01.11.2017

KIRŞEHİR’DE yeni oluşturulan AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının 6’ncı Olağan Kongresi’nde göreve gelen İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, makamında ağırladığı Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve yönetim kurulu üyelerini kutladı. […]

KIRŞEHİR’DE yeni oluşturulan AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının 6’ncı Olağan Kongresi’nde göreve gelen İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, makamında ağırladığı Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve yönetim kurulu üyelerini kutladı.
Başkan Bahçeci, “Partimiz, ülkemiz ve ümmet için çok önemli bir sürece giriyoruz. Bu süreçte görev alan herkesi kutluyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz. İnşallah böyle uyum içerisinde, huzurlu bir şekilde birlik ve beraberlik içinde vatandaşlarımıza hizmetlerimizi yapacağız güzel bir yönetim olmuş. Tebrik ediyorum. Her şey Kırşehirli hemşerilerimiz için. Biz makam için Belediye Başkanlığına gelmedik. Bizi seçenler hizmetkâr olarak seçti, biz de hemşerilerimizin hizmetkârı olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Hemşerilerimize layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.
Kırşehir için önemli hizmetlere imza attıklarını ve Kırşehir’in 8,5 yıl içerisinde önemli hizmetlerle tanıştığını görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve yönetim kurulu üyeleri, “Kırşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler karşısında şehrimizin çehresi değişiyor” diyerek, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye Kırşehir’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .