Ak Parti Merkez İlçe Kongresi bugün

Ak Parti Merkez İlçe Kongresi bugün

13.10.2017

Av. Bilgehan Altaş tek aday…

AK Parti Kırşehir Merkez İlçe kongresi bugün gerçekleştirilecek.
Geçtiğimiz ay AK Parti Genel Merkezi tarafından Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığına atanan Av. Bilgehan Altaş’ın tek aday olarak katılacağı Merkez İlçe kongresi bugün Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Saat 11.00’de başlayacak kongrenin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde yapılacağını belirten Altaş, kongreye Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca ve Kırşehir Milletvekillerinin de katılacağını söyledi.
Teşkilatlarda yönetimsel bazda bazı değişikliklere gidileceğinin de sinyalini veren Altaş, “2019 seçimlerine giderken yepyeni bir yönetim, yeni bir vizyonla halkımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Kırşehir Merkez ilçe teşkilatı olarak bu değişikliklerden başarılı bir şekilde çıkacağız. 2019 sürecine daha diri ve güçlü girmek açısından seçilen arkadaşlarımızın siyasi başarı noktasında çaba ortaya koymalarını temenni ediyorum. AK Parti’de kongreler bayrak değişimidir. İlçe başkanı, il başkanı ya da genel başkan değişir yerine yenisi gelir ancak eskisi asla teşkilatlardan uzak kalmaz. Demokrasinin en güzel örneklerini kongrelerimizde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimiz kongrelerimizde kimsenin küskünlüğü, kırgınlığı olmamalıdır. Eski Merkez ilçe kongrelerinde, önceki yönetimlerde aktif görev alan ve yeni yönetimlerde aktif görev almayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızın bir kenara çekilmelerine izin vermeyeceğiz. Sürekli teşkilatların içerisinde olmaları hem yeni isimlerin hem de bizim yararımıza olacaktır. Onlardan da teşkilatlarını bırakmalarını istemiyoruz. Her ne kadar görevde olmasalar da yeni yönetimlerdeki arkadaşlara bilgi ve tecrübelerini aktarmalarını, yeni arkadaşlara yardımcı olmalarını bekliyoruz” dedi.
Altaş, “Ak Parti olarak toplumun her türlü meselesini siyasetimizin konusu yapmış, genel bir demokratikleşme çerçevesinde, temel sorunlarımızı çözmek için uğraşıyoruz. İzlediğimiz kucaklayıcı birlik siyaseti bizi hem büyütmüş, hem de ülkemizin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. Türkiye’nin geleceğini şekillendirmekte olan AK Parti’de Kırşehir’de de hizmete talip olduk, hizmetkarlığa talip olduk. Hak aşkıyla, Halk aşkıyla, hizmet aşkıyla, size olan sevdamızla Kırşehir’i büyütmeye devam edeceğiz” dedi.
Öte yandan AK Parti Kaman İlçe kongresi de Pazar günü yapılacak. Kaman’da Necati Çolak tek aday olarak katılacak. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .