AK Parti Merkez İlçe Kongresi 14 Ekim’de yapılacak

AK Parti Merkez İlçe Kongresi 14 Ekim’de yapılacak

12.10.2017

AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Merkez İlçe kongresinin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde yapılacağını söyledi. 14 Ekim Cumartesi günü Merkez İlçe Kongresinin gerçekleştirileceğini belirten Altaş, İlçe kongresini birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacaklarını belirtti. Hafta sonu yapılacak olan kongreye Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın da katılacağını söyleyerek, teşkilatlarda yönetimsel bazda bazı değişikliklere gidileceğinin […]

AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Merkez İlçe kongresinin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde yapılacağını söyledi.
14 Ekim Cumartesi günü Merkez İlçe Kongresinin gerçekleştirileceğini belirten Altaş, İlçe kongresini birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacaklarını belirtti.
Hafta sonu yapılacak olan kongreye Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın da katılacağını söyleyerek, teşkilatlarda yönetimsel bazda bazı değişikliklere gidileceğinin de sinyalini veren Altaş, “2019 seçimlerine giderken yepyeni bir yönetim, yeni bir vizyonla halkımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Kırşehir Merkez İlçe Teşkilatı olarak bu değişikliklerden başarılı bir şekilde çıkacağız. 2019 sürecine daha diri ve güçlü girmek açısından seçilen arkadaşlarımızın siyasi başarı noktasında çaba ortaya koymalarını temenni ediyorum. AK Parti’de kongreler bayrak değişimidir. İlçe başkanı, il başkanı ya da genel başkan değişir yerine yenisi gelir ancak eskisi asla teşkilatlardan uzak kalmaz. Demokrasinin en güzel örneklerini kongrelerimizde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimiz kongrelerimizde kimsenin küskünlüğü, kırgınlığı olmamalıdır. Eski Merkez ilçe kongrelerinde, önceki yönetimlerde aktif görev alan ve yeni yönetimlerde aktif görev almayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızın bir kenara çekilmelerine izin vermeyeceğiz. Sürekli teşkilatların içerisinde olmaları hem yeni isimlerin hem de bizim yararımıza olacaktır. Onlardan da teşkilatlarını bırakmalarını istemiyoruz. Her ne kadar görevde olmasalar da yeni yönetimlerdeki arkadaşlara bilgi ve tecrübelerini aktarmalarını, yeni arkadaşlara yardımcı olmalarını bekliyoruz. AK Parti olarak toplumun her türlü meselesini siyasetimizin konusu yapmış, genel bir demokratikleşme çerçevesinde, temel sorunlarımızı çözmek için uğraşıyoruz. İzlediğimiz kucaklayıcı birlik siyaseti bizi hem büyütmüş, hem de ülkemizin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. Türkiye’nin geleceğini şekillendirmekte olan AK Parti’de Kırşehir’de de hizmete talip olduk, hizmetkarlığa talip olduk. Hak aşkıyla, halk aşkıyla, hizmet aşkıyla, size olan sevdamızla Kırşehir’i büyütmeye devam edeceğiz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .