AK PARTİ KURULUŞUNUN 16. YILINI KUTLUYOR

AK PARTİ KURULUŞUNUN 16. YILINI KUTLUYOR

12.08.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: AK Parti dönemi ile birlikte ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atılmıştır”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti’nin kuruluşunun 16. yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, ülkemiz üzerinde oynanan her türlü kirli oyuna karşı, AK Parti’nin Türkiye’de demokrasi anlayışını güçlendirdiğini söyledi.
Başkan Bahçeci, AK Parti’nin kuruluş tarihi olan 14 Ağustos 2001’in Türk siyasi tarihinin önemli bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan ve kısa süre içinde halkımızın gönlünde taht kurmayı başaran AK Parti, halktan aldığı güçle, girdiği tüm seçimlerden başarıyla çıkmayı bilmiştir” dedi.
AK Parti hükümetleri döneminde, her alanda yapılan reformlarla Türkiye’nin kaderinin değiştiğini, milletin egemenliği üzerindeki tüm vesayetlerin kaldırıldığını kaydeden Başkan Bahçeci, millete hizmet yolunda durmadan çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:
“2023 hedefine emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin üzerinde, dış güçler ve onların yerli uzantıları tarafından her türlü kirli oyun oynanmasına rağmen, AK Parti Türkiye’nin demokrasi anlayışını güçlendirmiştir.
“15 Temmuz 2016 yılında yaşanan FETÖ tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi, milletin demokrasi aşkıyla, milli iradeye sahip çıkmasıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve inançlı duruşuyla, hükümetimizin etkin müdahalesi ile geri püskürtülmüştür olaylarda halkımızın, görüş ayrılığına düşmeden, ellerinde Türk bayraklarıyla demokrasi mitinglerine katılması, ülkemizde birlik ve beraberlik duygularının hangi seviyede olduğunu net bir şekilde göstermektedir.
“Milletimizin ümit bağladığı AK Parti’nin mensupları olarak, yılmadan, usanmadan ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için var gücümüzü ortaya koyacağız.
“Bu vesileyle partimizin kuruluşunun 16. yıldönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, bugüne kadar partimizin her kademesinde görev almış ve halen görevlerini yürüten teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .