AK Parti kongre süreci başladı

AK Parti kongre süreci başladı

02.10.2017

Kırşehir’de AK Parti Akçakent ve Akpınar ilçe kongreleri yapıldı. Akçakent Halk Eğitim Merkezinde yapılan kongrede, tek aday olan Nevzat Yıldız, yeni ilçe başkanı seçildi. Akpınar İlçe Başkanlığında yapılan kongrede ise mevcut başkan Celal Can, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi. Kongreler hakkında gazetecilere açıklamada bulunan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Akçakent ve […]

Kırşehir’de AK Parti Akçakent ve Akpınar ilçe kongreleri yapıldı.
Akçakent Halk Eğitim Merkezinde yapılan kongrede, tek aday olan Nevzat Yıldız, yeni ilçe başkanı seçildi. Akpınar İlçe Başkanlığında yapılan kongrede ise mevcut başkan Celal Can, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi.
Kongreler hakkında gazetecilere açıklamada bulunan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Akçakent ve Akpınar kongrelerini birlik, beraberlik içerisinde tamamladıklarını, tüm ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından il kongresini de kısa sürede yapacaklarını söyledi.
Kongrelere, AK Parti Kırşehir milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve partililer katıldı.
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .