AK Parti Kadın Kolları Başkanı’nı seçti

AK Parti Kadın Kolları Başkanı’nı seçti

03.02.2015

AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı İl Kongresi’nde Meryem Düğer, Başkan seçildi… KIRŞEHİR (AA) – AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığına Meryem Düğer, seçildi. Kültür Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz yaptı. AK Parti’nin Türkiye’yi kucaklayan bir parti olduğunu belirten Beyaz, “Amacımız milletimize hizmettir. Hedefimiz, ülkemizin her karış […]

AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığı İl Kongresi’nde Meryem Düğer, Başkan seçildi…
KIRŞEHİR (AA) – AK Parti Kırşehir Kadın Kolları Başkanlığına Meryem Düğer, seçildi.
Kültür Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen kongrenin divan başkanlığını, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz yaptı.
AK Parti’nin Türkiye’yi kucaklayan bir parti olduğunu belirten Beyaz, “Amacımız milletimize hizmettir. Hedefimiz, ülkemizin her karış toprağına hizmet götürmektir. Diyarbakır, Ankara, İstanbul, Kırşehir yani tüm illerimiz birdir ve bütündür. AK Parti kurulduğu günden bu yana milletine hizmet etmek için çalışmaktadır” dedi.
AK Parti Kırşehir milletvekilleri Muzaffer Aslan ve Abdullah Çalışkan, AK Parti Kadın Kolları MKYK üyesi Nesrin Semiz, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli’nin katıldığı kongrede, Meryem Düğer başkanlığındaki tek listeyle seçime gidildi.
Düğer, kullanılan oyların çoğunluğunu alarak başkan seçildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .