AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan’dan yeni yıl mesajı

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan’dan yeni yıl mesajı

31.12.2018

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, 2018 yılında ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldığını, ekonominin bütün olumsuz beklentileri alt üst ederek başarılı bir yılı geride bıraktığını söyledi. Muzaffer Aslan, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi: ” 2019 yılının Kırşehir’imize, ülkemize, hemşehrilerimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir […]

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, 2018 yılında ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldığını, ekonominin bütün olumsuz beklentileri alt üst ederek başarılı bir yılı geride bıraktığını söyledi.
Muzaffer Aslan, yayınladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi:
” 2019 yılının Kırşehir’imize, ülkemize, hemşehrilerimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum. Türkiye’nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2019 yılında da kararlılıkla devam etmesini, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecinin kat kat artarak yeni başarılarla taçlanmasını temenni ediyorum.
“Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı. Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı. Birçok ülke büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı şekilde sürdürdü. Ekonomimiz bütün olumsuz beklentileri altüst ederek, uluslararası kuruluşları şaşırtarak başarılı bir yılı geride bıraktı. Kimi zaman içimizdeki hainler, kimi zaman yurt dışındaki hasımlar, büyük bir Türkiye’nin inşa ediliyor olmasından, bölgesinde ve dünyada öncü bir Türkiye’nin yükseliyor olmasından rahatsız oluyorlar.
“Tarihimiz boyunca, nasıl yılmadan, yıkılmadan, kararlı bir yürüyüş gerçekleştirdiysek, bundan sonra da, güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, etki sahibi, güç sahibi bir ülke olarak geleceğe ilerleyeceğiz inşallah.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .