AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: “Oylarımızı arttırarak Ankara’ya Kırşehir’in gür sesi ile gideceğiz”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: “Oylarımızı arttırarak Ankara’ya Kırşehir’in gür sesi ile gideceğiz”

06.05.2015

Kendirli , “Kırşehir Ak Parti teşkilatı kendi siyasetçilerini kendi içinden yetiştirmeyi başarmış bir teşkilattır”

akp kendirli  (1) copy

Ak Parti Kırşehir teşkilatı 7 Haziran Genel seçimlerine ara vermeden devam ediyor.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli yaptığı açıklamada; Kırşehir halkının coşkusu heyecanı bizlere büyük bir güç katıyor. Ak Parti gücünü milletten almıştır. Milletten almaya devam edecektir. 7 Haziran seçimi çok önemli bir seçimdir. Ülkemizin en tarihi seçimlerinden biri. Ak Partinin çizdiği bu kutlu yol baltalanmak önü kesilmek için bir sürü içerden ve dışarıdan mücadelelerle maalesef uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bu seçimlerde inşallah daha önceki seçimlerimizde olduğu gibi oylarımızı artırarak Ankara’ya Genel Merkezimize ve çok değerli Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na Kırşehir’in gür sesini çok gür bir şekilde bizde buradayız, seninle birlikteyiz, beraberiz diye duyuracağız. Bu noktada sizlere güvenimiz sonsuzdur. Yerel anlamda bizim adaylarımız Salih bey ve Hacı bey ikisi de bizim teşkilatlarımızın içinden yetişme şehrimizin sorunlarını problemlerini çok iyi bilen iki tane kardeşimizdir. Bize dışarıdan eli çantalı ithal aday lazım değil. Kırşehir Ak Parti teşkilatları kendi siyasetçilerini kendi içinden yetiştirmeyi başarmış bir teşkilattır. Bu da bizim için onur ve gurur meselesidir. Adaylarımızın ikisi de yeni dönemde şehrimize çok önemli ve değerli hizmetler yapacağından, yeni yatırımlar kazandıracağından hiç kimsenin zerre miktarı kadar şüphesi olmasın” dedi.
“Kırşehir ne kaybettiyse muhalefette kalmaktan kaybetti”
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli,
Kırşehir İl Başkanı Kendirli yaptığı açıklamada, “Kırşehir ne kaybettiyse muhalefette kalmaktan kaybetti. Halkımızın partimize karşı büyük teveccühü var. Kırşehir’den yine 2 milletvekili çıkaracağız. Her gittiğimiz yerde coşku ile karşılanıyoruz” diye konuştu.
Hizmet ve yatırımlardan Kırşehir’in muhalefette kalarak nasiplenmediği dönemlerin olduğunu söyleyen İl Başkanı Kendirli, “Kırşehir yıllarca muhalefette kaldığı için beklediği hizmet ve yatırımlardan nasibini alamamıştır. Bizim 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yıllardır çözümlenemeyen ve getirilemeyen hizmetleri almaya başlamıştır. Yollar, köprüler, hastaneler, resmi binalar, okullar yurtlar hepsi bizim iktidarımız döneminde Kırşehir’e getirilmiştir. Ahi Evran Üniversitemiz bizim iktidarımız döneminde kurulmuş ve bugün 20 bine ulaşan öğrenci sayısı ile Kırşehir’e ekonomik ve sosyal anlamda ciddi katkılar sunmaktadır. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde Kırşehir’de yine iki milletvekilini çıkartarak iktidarla birlikte olacağız ve hizmetlerimize kaldığımız noktada devam edeceğiz” dedi.
Başkan Kendirli, “Halkımızın partimize karşı büyük teveccühü var. Kırşehir’den 2 milletvekili çıkaracağız. Her gittiğimiz yerde coşku ile karşılanıyoruz. Milletvekili Adayları Avukat Salih Çetinkaya ve 22. Dönemde Milletvekilliği yapan Hacı Turan’ın Kırşehir’e hizmet getirebilmek için şimdiden çalışmaya başladılar. Milletvekili Adaylarımız Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci ve tüm teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde seçim çalışmamızı sürdürüyoruz.
Mahalle toplantılarımıza başladık. İlçe, kasaba ve köylerimizi tarıyoruz. Bir taraftan seçim çalışmalarımızı yaparken, diğer yandan ise milletvekili adaylarımız Çetinkaya ve Turan Kırşehir’e hizmet getirebilmek için Ankara düzeyinde girişimlerini sürdürüyorlar. Hizmetlerimizin kesintiye uğramaması ve hizmetlerimizin devamı için halkımızın desteği ile Kırşehir’den iki milletvekili çıkaracağız. Tüm çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz” ifadesinde bulundu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .