AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: “Hedefimiz Kırşehir’de 2-0 yapmak”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: “Hedefimiz Kırşehir’de 2-0 yapmak”

02.03.2015

ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP), ülke genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de Pazar günü aday adayları için temayül yoklaması yaptı. Kırşehir’de AK Parti’den 17 kişi aday adayı olurken, 12 aday adayı temayül yoklamasına katıldı. Pazar günü Aşıkpaşa Spor Salonu’nda yapılan temayül yoklamasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Temayül yoklamamıza katılan aday sayımız […]

ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP), ülke genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de Pazar günü aday adayları için temayül yoklaması yaptı.

Kırşehir’de AK Parti’den 17 kişi aday adayı olurken, 12 aday adayı temayül yoklamasına katıldı.
Pazar günü Aşıkpaşa Spor Salonu’nda yapılan temayül yoklamasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Temayül yoklamamıza katılan aday sayımız 12. Biliyorsunuz bizim 17 aday adayımız var. Bunlardan mevcut vekillerimiz ve bir önceki İl Başkanımız olmak üzere toplam 5 kişi katılmıyor. Sandıklarımız burada açılmayacak. Genel Merkezimizin prensipleri bu yönde. Bütün Türkiye genelinde sandıklar Ankara’da açılıyor. Tasnifleri orada yapılacak ve bunlar teşkilatlara bildirilmiyor. Temayül yoklamaları bizim aday adaylık sürecimizdeki tek yöntem değil. Aday adayı belirleme sürecindeki ayaklardan biri sadece. Kamuoyu yoklamalarımız ayrıca yapılacak. Anketlerimiz yapılacak. Genel Merkezimiz ondan sonra aday belirleme noktasında karar verecek. Aday adaylığı belirleme noktasında partimiz iddia ediyorum Türkiye’de değil, dünyada sayılı partilerden biridir. Çok iyi iki aday belirleneceğini düşünüyoruz. İki adayla inşallah hedefimiz Kırşehir’deki 2-0 yapmaktır. Toplam 913 kişi oy kullandı. Oy kullananlar da il yönetimlerimiz, ilçe yönetimlerimiz, mahalle başkanlarımız, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi üyelerimiz ile sadece yönetimlerimiz oy kullandı. Toplam delege 913 kişiydi. Temayül yoklamamızın partimize ve şehrimize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

AK PARTİ TEMAYÜL.avi_snapshot_00.59_[2015.03.02_10.50.36] copy
AK Parti Kırşehir Milletvekili Aday Adayları Halim Çakır, Saim Öztürk, Osman Arslan ve Gökhan Bulut da, temayül yoklamasının güzel bir şekilde gerçekleştiğini, Kırşehir’e ve AK Parti’ye hayırlı olması temennisinde bulunarak, Kırşehir’e güçlü bir adayın gelerek, Kırşehir için en iyisini yapacağını belirttiler.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

ISTE MILLET DEN GIZLENEN GERCEK AKP – PKK ANLASMASI:
1-Anayasa’nın ilk üç maddesinin değiştirilmesi ve Türklüğün çıkarılması.
\2-Anadilde eğitim adı altında Kürtçe eğitimin verilmesinin yasal yolunun açılması ve bunun anayasada yer alması.
3-Cezaevlerinde terör suçları kapsamında tutuklu halde bulunan tüm eli kanlı teröristlerin salıverilmesi.
4-Terörle mücadele yasasının kaldırılması ve Ceza Muhakemeleri Yasası’nda PKK’nın talep ettiği değişikliklerin yapılması.
5-Yüzde 10’luk seçim barajının kaldırılması.
6-Yerel Yönetimlerin Güçlendirilmesi adı altında “özerkliğin” hayata geçirilmesi.
7-Özerklik koşullarının sadece idari değil mali yönden de tanımlanması.
8-Üniter yapıya son verilerek, bölge meclislerinin kurulması.
9-Doğu ve Güneydoğu’yu da kapsayan bir bölgeye “Kürdistan” adının verilmesi.
10-Ve pek tabi terörist başının başlangıçta ya İmralı’da bulunan açık bir alana, ya da Diyarbakır ceza evinde dışarıdan ulaşımı ve iletişimi rahat bir alana çıkarılması, ardından da salıverilmesi.
AKP yukarıda sıralanan talepleri kabul etmiş ve karşılığında da İmralı-HDP-PKK birleşik üçlüsünden “başkancıl sistem için destek” talep etmiştir.
Terörist başı bu talep karşılığında HDP’yi barajı aşamayacağı ortada olduğu halde, parti olarak seçimlere sokma taahhüdü vermiş ve AKP’nin elini güçlendireceği garantisinde bulunmuştur. ( İsmail Özdemir )
Aziz Turk milleti gaflet uykusun dan uyan da gercekleri gor artik! 7 Haziran secimlerin de is birlikci hainlere gerekli cevabi ver artik!
MHP Turk devletinin ve milletinin bolunmez butunlugunun ve bekasinin teminatidir.
Milli devlet , guclu iktidar MHP ile gerceklesecektir.

03.03.2015, 0:34

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .