AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Akkuş’tan Bakan Yardımcısı’na ziyaret

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Akkuş’tan Bakan Yardımcısı’na ziyaret

10.03.2018

AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Akkuş riyasetinde yürütme kurulu arkadaşları ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette gençliği yakinen ilgilendiren ve global alanda yükselen bir trend olan E-Spor ve Kırşehir’de kurulmasını istedikleri E-Spor tesisleri hakkındaki görüş ve düşüncelerini dile getiren Mehmet Akkuş, ayrıca Hirfanlı Kampında yapmayı […]

AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Akkuş riyasetinde yürütme kurulu arkadaşları ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette gençliği yakinen ilgilendiren ve global alanda yükselen bir trend olan E-Spor ve Kırşehir’de kurulmasını istedikleri E-Spor tesisleri hakkındaki görüş ve düşüncelerini dile getiren Mehmet Akkuş, ayrıca Hirfanlı Kampında yapmayı planladıkları Gençlik ve Ahilik Kampı, gençliğin kültürel ve sosyal gelişimi için planladıkları yurtiçi ve yurtdışı gezileri hakkında istişare etme şansı yakaladıklarını ifade etti.
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın da gençliği önemsediklerini ve bu konuda bakanlık olarak her türlü çalışmayı yaptıklarını, kendilerine sunulan projeleri hayata geçirmeye gayret ettiklerini söyledi.
AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Akkuş, misafirperverliği ve Kırşehir gençliğine yapmış olduğu katkılarından dolayı bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın’a teşekkür etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .