AK Parti adaylarından Kırşehir Barosu’na ziyaret

AK Parti adaylarından Kırşehir Barosu’na ziyaret

04.05.2015

  AK Parti adaylarından Kırşehir Barosu’na ziyaret Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, beraberlerindeki heyetle birlikte Kırşehir Barosu’nu ziyaret ettiler. Ziyarete, AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Şuayip Soysal […]

 

baro

AK Parti adaylarından Kırşehir Barosu’na ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, beraberlerindeki heyetle birlikte Kırşehir Barosu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarete, AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Şuayip Soysal katıldı.

Kırşehir Barosu Başkanı Avukat Mehtap Karaburçak Tuzcu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan AK Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Başkan Mehtap Karaburçak Tuzcu, aynı zamanda meslektaşı ve üyeleri olan Avukat Salih Çetinkaya ile birlikte Hacı Turan’a başarılar diledi.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .