AK Parti adayları Çetinkaya ve Turan’a Nasuhdede ve Aşıkpaşa’da büyük destek

AK Parti adayları Çetinkaya ve Turan’a Nasuhdede ve Aşıkpaşa’da büyük destek

27.05.2015

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti, Nasuhdede ve Aşıkpaşa Mahallelerinde açık hava toplantısı yaptı. Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin ve Ak Parti üyeleri katıldı. Burada konuşma yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’e yaptıkları […]

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti, Nasuhdede ve Aşıkpaşa Mahallelerinde açık hava toplantısı yaptı.
Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin ve Ak Parti üyeleri katıldı.

DSC_5051 copy
Burada konuşma yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’e yaptıkları ve getirdikleri hizmetleri anlatarak şunları söyledi:
“Biz 2009 yılında göreve geldiğimizde ilk olarak bu şehrin var olan sorunlarını çözmeye çalıştık. Şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturduktan sonra şehrimizi Anadolu’nun en yaşanabilir şehri yapmak için her alanda proje ürettik. Yaptığımız her proje; şehrin değişen, gelişen, yenilenen yüzüne ayna tuttu. Ve Kırşehir artık Anadolu’nun parlayan yıldızı oldu. Sosyal, kültürel, çevre, trafik ve temizlik alanlarında Kırşehir’de büyük ve önemli adımlar attık. Biz Kırşehir’in makûs talihini değiştirdik. Yaptığımız dev projelerle Kırşehir artık geleceğine koşuyor.Kırşehir yıllarca çekişmeler ve dedikodularla uğraşmaktan ilerleyemedi. Bizler kişilerle uğraşmak yerine, projelerimize odaklandık. Kırşehir’de hiç bir kesimi ayırt etmeden onları kucaklayarak projelerimizi hayata geçirdik. Hepimizin ortak amacı bu şehre hizmet etmek ve Kırşehir’de hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkaracak hizmetler vermek.İşte bu azimle ve aşkla çalışarak Kırşehir’imizi geleceğe hazırlayacak projeleri sizler için hayata geçirdik. Alt yapıdan üst yapıya, yollarından parklarına kadar 700 yıldır yapılamayan Ahi Evran-ı Veli Külliyesine kadar Kırşehir’in bütün ihtiyaçlarını yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. 5 yılda 290 milyon TL’lik yatırımla Kırşehir’in çehresini değiştirdik. Kırşehir’i geleceğe hazırlayacak yeni projelerimizle inşallah Kırşehir Türkiye’nin en güzel, en yaşanabilir şehirlerinden birisi olacak. Yaptığımız bu faaliyet sunum toplantıları bizler için çok önemli. Sizlerin fikirlerinize çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerin görüş ve önerilerini kaydediyoruz ve yapacağımız diğer işlerde uyguluyoruz. Önümüzde yine bir seçim var. Bizim amacımız birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimi güzel bir şekilde geçirmek. İnşallah her seçim dönemi olduğu gibi bu seçim dönemi de kardeşlik içinde geçer.
2009 yılında 13 proje ile başladıkları maratonu 36 proje ile devam ettirdiklerini anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, “Eski terminalimiz yetersiz olduğu ve çevre yolu projemizle entegre olabilmesi 11 bin metrekare bir alan üzerine oturan toplamda 7 bin 300 metrekare inşaat alanına sahip bir bölge toplamda 13 peronda hizmet verecek modern bir şehirlerarası otobüs terminalini Kırşehirimize kazandırdık. Bu eserleri hayata geçirmek bir emek istiyor. Bu şehrin bir evladı olarak gece-gündüz çalışıyoruz. 2009 yılında 13 proje ile sizlerin huzuruna geldik. O dönemlerde bize inanmayanlar ‘Sen bunların yarısını yapsan Kırşehir’in çehresi değişir’ diyenler oldu. Hayal denen projeleri hayata geçirdik. 13 proje ile başladığımız serüvenimiz 36 projeye ulaştı” dedi.
2009 yılında bizim dedikleri insanların ad ihanetini yaşadıklarını anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Parti kapatmak için dava açtılar, bizim dediğimiz insanların ihanetini hep birlikte yaşadık. Sivil darbeyi hep birlikte yaşadık. AK Partinin başına bu işler neden geldi diye hep birlikte düşünmemiz lazım. Bu millete kim ne zaman hizmet etmek istese ya darağacını göstermişler ya da darbelerle iktidardan uzaklaştırmışlar. Bize hizmet edenlere bugün sahip çıkma günüdür. Bu millet her şeyi göze alarak kendisine hizmet edenlere sahip çıkmazsa o milletin geleceği aydınlık olamaz. Hangi engelle karşılaşırsak karşılaşalım Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ne dedi; ‘Biz Allah’tan başkasından korkmayız. Milletten aldığımız yetkiyi, ancak millete teslim ederiz.’ Sizlerin emanetine namusu gibi sahip çıktılar. Yeni bir seçim yaşayacağız oylarınızı kullanırken parti çıkarı ve fanatiklik için değil, ülkenin geleceği için oy kullanmamız lazım. Altı yıldır hizmet ediyorum. Her zaman çarşıda dolaşırken CHP’lisi, MHP’lisi, AK Parti’lisi, bütün hemşehrilerimiz bizlere sahip çıkıyorlar ve hizmetlerimizden dolayı bizlere teşekkür ediyorlar. Her şeyi kenara bırakıp hizmet etmeye devam edeceğiz. Hep birlikte birliktelik içerisinde bu ülkenin insanlarını birbirine düşürmek isteyenler bilsin ki aramıza fitne sokmak isteyenlere Allah’ın izni ile fırsat vermeyeceğiz” diye konuştu.
Gittiğimiz her mahallede büyük bir coşku ile karşılaşıyoruz diyen Av. Salih Çetinkaya, “Seçimlere 13 gün kala coşkunun artması ve hız kesmemesinden anlıyorum ki Kırşehir’in köyleri, Kırşehir’in beldeleri, Kırşehir’in mahalleri AK Parti’yi istiyor. Gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh var. Bu parayla pulla satın alınacak bir şey değil. Bu gönülden gelen bir sevda. Sizin bu sevdanız bizleri hizmet yolunda şevklendiriyor. O kadar yer geziyoruz ki inanın ne yorulma ne usanma var. Çünkü sevdanız bizim sevdamız. Sevdamız Kırşehir. Sevdamız Türkiye. Allah bize nasip ederse size ve ülkeme hizmet etmek bana onur verecek. Ankara’da bir eviniz daha olacak. Salih Kardeşinizin meclisteki makamı sizin makamınız olacak. Desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Milletvekili Hacı Turan da yaptığı konuşmada AK Parti iktidarının Türkiye’ye ve Kırşehir’e getirdiği yatırım ve hizmetleri değerlendirerek “13 yıldır yatırım alan Kırşehirliler, bir kez daha AK Parti’nin yanında olacaklarını ortaya koydular. Hizmetleriyle Kırşehirlilerin güvenini kazanan AK Parti, 7 Haziran’da 2-0 yaparak bir kez daha iktidardan yana olacaklarını gösterecekler. 7 Haziran’da seçilirsem, Kırşehir’e nasıl hizmet vereceğini göstereceğim. Çıraklık dönemimiz bitti. Ustalık döneminde ben de vatandaşlarıma hizmet etmek için yola çıktım. Diğerleri sadece konuşur, AK Parti yapar” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .