Aile Yaşam Merkezi, ikinci dönem kurs kayıtları başladı

Aile Yaşam Merkezi, ikinci dönem kurs kayıtları başladı

18.01.2019

Kırşehir’de yaşayan ve okuyan gençler, hanımlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezi, yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor. 10 Şubat 2019 tarihinde başlayacak kurslar içerisinde Aile Yaşam Merkezinde; Tel Kırma, Kaneviçe, Yağlı Boya Resim (Hafta Sonu),Karakalem, Kağıt Rölyef, Hesap İşi, İğne Oyası, […]

Kırşehir’de yaşayan ve okuyan gençler, hanımlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezi, yeni dönem kurs kayıtları devam ediyor.
10 Şubat 2019 tarihinde başlayacak kurslar içerisinde Aile Yaşam Merkezinde;
Tel Kırma, Kaneviçe, Yağlı Boya Resim (Hafta Sonu),Karakalem, Kağıt Rölyef, Hesap İşi, İğne Oyası, Hat, Tezhip, Anglez, Diksiyon, Kuran-ı Kerim, İşaret Dili, Takı Tasarım, Deri Çanta Yapımı, İngilizce a1,İngilizce a2, Bağlama, Pilates , Zumba ,Step-aerobik , 50+ step-aerobik, Funny Jumps kurslarına kayıt devam ediyor. Ayrıca Aile Yaşam Merkezinde Diyetisyenlik Vücut analizi cihazı eşliğinde sürüyor.
Spor kursu ücretli olup kursa kayıt yaptırmak isteyen kursiyerler nüfus cüzdanı ve alacakları sağlık raporları ile müracaat edecekler.
Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için bu merkezlerimizi açtık diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Açtığımız kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Açtığımız kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik kattık. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biridir kurs merkezlerimiz. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de açılan kurslarımız yine Kırşehirlilerin uğrak yerlerinden biri olmaya devam ediyor” dedi.
Kayıtlar 21 Ocak 2019-1 Şubat 2019 tarihleri arasında Aile Yaşam Merkezi ve yapılacak. Kayıt yaptıran kursiyerler 10 Şubat 2019 tarihinde kurslara başlayacaklar. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .