Ahmet Şahan kansere yenik düştü

Ahmet Şahan kansere yenik düştü

16.10.2017

MHP Kırşehir eski Merkez İlçe Başkanlarından, Türk Ocağı kurucularından ve yönetim kurulu üyesi, biçerdöver alım-satımı yapan Ahmet Şahan, yakalandığı karaciğer kanseri hastalığından kurtulamayarak vefat etti. Ankara’da iki kez karaciğerinden ameliyat edilen ve geçen yıl Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksek Okulu Müdürü Fatih Çelik’in eşi olan kızı Canan Çelik’i kanser hastalığından kaybeden Ahmet Şahan, şuurunu […]

MHP Kırşehir eski Merkez İlçe Başkanlarından, Türk Ocağı kurucularından ve yönetim kurulu üyesi, biçerdöver alım-satımı yapan Ahmet Şahan, yakalandığı karaciğer kanseri hastalığından kurtulamayarak vefat etti.
Ankara’da iki kez karaciğerinden ameliyat edilen ve geçen yıl Ahi Evran Üniversitesi Kaman Meslek Yüksek Okulu Müdürü Fatih Çelik’in eşi olan kızı Canan Çelik’i kanser hastalığından kaybeden Ahmet Şahan, şuurunu kaybedince geçen hafta Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Beş çocuk babası olan Ahmet Şahan’ın cenazesi Pazar günü Cacabey Camii’nde kılının öğle namazını müteakip Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .