AHİ TV 24. YILINI KUTLUYOR

AHİ TV 24. YILINI KUTLUYOR

14.08.2017

1993 YILINDA dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı ve “Ailenizin Televizyonu” sloganı ile yayın hayatına başlayan Ahi TV, kuruluşunun 24. yılına erişmenin mutluluğunu yaşıyor. “Ailenizin Televizyonu” sloganı ile yayın hayatına başlayan Ahi TV, yayın hayatının 24. yılına girdi. Ahi TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, “Ahi TV 24 yıldır Kırşehir’in […]

1993 YILINDA dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı ve “Ailenizin Televizyonu” sloganı ile yayın hayatına başlayan Ahi TV, kuruluşunun 24. yılına erişmenin mutluluğunu yaşıyor.
“Ailenizin Televizyonu” sloganı ile yayın hayatına başlayan Ahi TV, yayın hayatının 24. yılına girdi.
Ahi TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, “Ahi TV 24 yıldır Kırşehir’in gözü, kulağı sesi olmuştur ve bundan sonra da inşallah olmaya devam edecektir. 24 yıl önce beş arkadaşımız ile birlikte kurduğumuz Ahi TV haberde doğruluk, yorumda dürüstlük, fikirde milliyetçilik ilkelerinden hiç taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir. Yayın hayatımız boyunca tek amacımız Kırşehir’in kültürünü kamuoyunun ve Kırşehir halkının menfaatini her şeyin üzerinde tutarak yayın yapmak olmuştur. Kuruluşunda emeği gecen tüm arkadaşlarımıza geçmişte ve halen zor şart ve imkânlarla yayın hayatının devamını sağlayan çalışkan kardeşlerime, 24 yıldır bizi hiç yalnız bırakmayan, yetişemediğimiz yerde haber kaynağımız olan ve en önemlisi duaları ile hep yanımızda olan şehir içinde ve dışında yaşayan tüm Kırşehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum. O günlerden bu günlere ulaşmamıza vesile olan bu çatı altında emeği olan herkese teşekkür ederim. Kırşehirli hemşerilerimizin bize olan sonsuz desteği yanımızda olduğu müddetçe daha çok 24 yılları devireceğimize inanıyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .