Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir’deki tüm üniversite öğrencilerine kapılarını açtı

Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir’deki tüm üniversite öğrencilerine kapılarını açtı

30.05.2020

Koronavirüs Salgını döneminde eğitimlerini uzaktan erişim ile sağlayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacı ve internet sıkıntısını en aza indirmek amacıyla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bilgisayar laboratuvarları ilimizde bulunan tüm öğrencilerine açıldı. Öğrenciler, Merkez Yerleşke (Bağbaşı) Fen Edebiyat Fakültesi’nde bulunan bilgisayar laboratuvarlarını rezervasyon.ahievran.edu.tr adresinden kayıt oluşturarak hafta içi 09:00 ile 17.00 saatleri arasında kullanabilecekler. Konu ile ilgili açıklama […]

Koronavirüs Salgını döneminde eğitimlerini uzaktan erişim ile sağlayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacı ve internet sıkıntısını en aza indirmek amacıyla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bilgisayar laboratuvarları ilimizde bulunan tüm öğrencilerine açıldı.
Öğrenciler, Merkez Yerleşke (Bağbaşı) Fen Edebiyat Fakültesi’nde bulunan bilgisayar laboratuvarlarını rezervasyon.ahievran.edu.tr adresinden kayıt oluşturarak hafta içi 09:00 ile 17.00 saatleri arasında kullanabilecekler.
Konu ile ilgili açıklama yapan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin öğrenci odaklı çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini ve öğrencilerinin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını dile getirdi.
Öğrencilerin bu sistem sayesinde hem ödevlerini, hem çalışmalarını hem de sınavlarını kolay bir şekilde yapabileceklerini anlatan Rektör Karakaya, ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde eğitim camiası olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalıştıklarını vurguladı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .