Ahi Evran Üniversitesi Hentbol takımı kupa ve madalyalara doymuyor

Ahi Evran Üniversitesi Hentbol takımı kupa ve madalyalara doymuyor

11.07.2017

Grubunda yenilgisiz olarak tüm müsabakalarda üstün başarı sağlayan Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Takımı geçtiğimiz günlerde Türkiye Şampiyonu olarak 1. Lige yükseldi ama başarılarına doymak bilmiyor. Başarıya doymayan ve üniversitemizi katıldığı tüm müsabakalarda en iyi şekilde temsil eden hentbol takımımız, yeni bir başarıya daha adını yazdırdı. 4-8 Temmuz 2017 tarihlerinde Muğla Köyceğiz’de düzenlenen Üniversiteler Arası Plaj […]

Grubunda yenilgisiz olarak tüm müsabakalarda üstün başarı sağlayan Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Takımı geçtiğimiz günlerde Türkiye Şampiyonu olarak 1. Lige yükseldi ama başarılarına doymak bilmiyor.
Başarıya doymayan ve üniversitemizi katıldığı tüm müsabakalarda en iyi şekilde temsil eden hentbol takımımız, yeni bir başarıya daha adını yazdırdı. 4-8 Temmuz 2017 tarihlerinde Muğla Köyceğiz’de düzenlenen Üniversiteler Arası Plaj Hentbolu Türkiye Şampiyonasında Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Takımı ilk defa katıldığı müsabakalarda Türkiye Şampiyonu olarak kupayı kazandı.
Yönetici ve antrenör Yrd. Doç. Dr. Kazım Kaya ile Yrd. Doç. Dr. Yakup Akyel’in desteğini alan takımımız, grubunda Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesini mağlup ederek yarı finale çıktı.
Yarı finalde güçlü Akdeniz Üniversitesini finalde ise Özyeğin Üniversitesi’ni mağlup eden hentbol takımımız, ilk defa katıldığı şampiyonada izleyicilerden tam not aldı. Türkiye şampiyonu olarak üniversitemizin adını bir kez daha duyuran antrenörlerimiz ile sporcularımız kupa ve madalyalarını Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Üniversite Sporları Federasyonu Asbaşkanı Prof. Dr. Mehmet Günay’dan aldı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .