AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GRUPLARA GALİBİYETLE GİTMEK İSTİYOR

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GRUPLARA GALİBİYETLE GİTMEK İSTİYOR

04.04.2015

Ahi Evran Üniversitesi Salon Futbol’unda bugün şampiyonluk maçına çıkıyor Üniversiteler arası ÜNİLİG Futsal’da (Salonu Futbolu) j grubunda mücadele eden temsilcimiz Ahi Evran Üniversitesi bugün ligin 4.haftasında Antalya Uluslar arası Üniversitesi ile karşı karşıya geliyor. Bağbaşı Yerleşkesi BESYO Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 14.30’da başlayacak. 5 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Üniversiteler […]

Ahi Evran Üniversitesi Salon Futbol’unda bugün şampiyonluk maçına çıkıyor

Üniversiteler arası ÜNİLİG Futsal’da (Salonu Futbolu) j grubunda mücadele eden temsilcimiz Ahi Evran Üniversitesi bugün ligin 4.haftasında Antalya Uluslar arası Üniversitesi ile karşı karşıya geliyor.
Bağbaşı Yerleşkesi BESYO Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 14.30’da başlayacak.
5 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Üniversiteler arası Futsal Ligi’nde j grubundan mücadele eden ve topladığı 9 puanla liderlik koltuğunda oturan Ahi Evran Üniversitesi bugün 4.sınavını verecek.
Ligin ilk haftasında deplasmanda Nevşehir temsilcisi Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni 11-5 yenerek harika bir giriş yapan mavi-beyazlılar, sonraki maçta Kayseri Melikşah Üniversitesi’ni de aynı skorla 1-5 yenmeyi başardı.
ÜNİLİG Futsal’da (Salonu Futbolu) j grubunda 3 maçında deplasmanda Konya Selçuk Üniversitesi’ne konuk oldu ve sahadan 8-4 galip ayrılmasını bildi.
Geçen sene ÜNİLİG’DE Türkiye 3. olan Ahi Evran Üniversitesi Futsal takımı bu sezon turnuvaya harika bir başlangıç yaptıktan sonra 2 hafta liderliği kimseye bırakmayarak gruptan çıkmayı garantiledi.
Gruptaki liderliğini devam ettirmek ve gruplara galibiyetle gitmek isteyen mavi-beyazlı takım bugün seyircisi önünde Antalya Uluslar arası Üniversitesi ile karşı karşıya geliyor.
BESYO Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 14.30’da başlıyor.
Ahi Evran Üniversitesi’ninde bulunduğu J grubunda Kayseri Melikşah Üniversitesi haftayı maç yapmadan bay olarak geçirirken, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi sahasında Konya Selçuk Üniversitesi’ni konuk ediyor.
“HEDEFİMİZ 3 PUAN”
Ahi Evran Üniversitesi Futsal Takımı Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Murat Atasoy, bugün oynayacakları Konya Selçuklu Üniversitesi maçının geçeceğini ve galip gelen tarafın kendileri olacağını söyledi.
Üniversiteler arası ÜNİLİG Futsal maçında bugün Ahi Evran Üniversitesi Jgrubunun son maçında Konya temsilcisi Selçuk Üniversitesi’ni konuk ediyor.
Grubunda topladığı 9 puanla liderlik koltuğuna oturan Ahi Evran Üniversitesi’nde bugün oynanacak grubun son maçı öncesi gazetemize açıklamalarda bulunan Futsal Takımı Antrenörü Yrd. Doç. Dr. Murat Atasoy kazanan tarafın kendilerinin olacağını söyledi.
Selçuk Üniversitesi ile çok zorlu bir müsabakaya çıkacaklarını söyleyen genç antrenör Murat Atasoy, “İyi bir futbol oynayarak galibiyete uzanan taraf olmak istiyoruz. Selçuk Üniversitesi ile zorlu bir müsabaka oynayacağız. Hazırlıklarımızı mevcut kadro ile tamamladık.
Bugün oynanacak maçta 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum” dedi.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .