AfganistanTolo-E Saadet Üniversitesi’nden Kırşehir Ahi Evran Üniversitemize ziyaret

AfganistanTolo-E Saadet Üniversitesi’nden Kırşehir Ahi Evran Üniversitemize ziyaret

15.02.2019

Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesi’nin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, Üniversite Temsilcisi Hamidullah Rızazade ve Bektaş Tufan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’i ziyaret etti. 14 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen ve Dış İlişkiler Ofisi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erman Akıllı’nın da eşlik ettiği ziyarette Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile Tolo-E Saadet Üniversitesi arasında […]

Afganistan’ın Tolo-E Saadet Üniversitesi’nin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, Üniversite Temsilcisi Hamidullah Rızazade ve Bektaş Tufan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’i ziyaret etti.
14 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen ve Dış İlişkiler Ofisi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Erman Akıllı’nın da eşlik ettiği ziyarette Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile Tolo-E Saadet Üniversitesi arasında yapılmak istenen iş birliği hakkında ön görüşme yapıldı.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ile yapılan iş birliklerini önemsediklerini ve karşılıklı bilgi alışverişlerinin faydalı olacaklarına inandıklarını belirten Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp, Mühendislik – Mimarlık, İslami İlimler ve Ziraat Fakülteleri ile karşılıklı iş birliği protokolleri imzalamak istediklerini dile getirdi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin her daim iş birliklerine açık olduğunu ve bu iş birliklerinin üniversitelerin gelişimlerine katkı sağladığını belirten Prof. Dr. Ahmet Gökbel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani ile beraberindekilere teşekkür etti.
Ziyaretin sonunda günün anısına Tolo-E Saadet Üniversitesinin Kurucusu Dr. Selahattin Burhani ve beraberindekiler Rektör Vekili Prof. Dr. Ahmet Gökbel’e hediye verdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .