Adnan Yılmaz kalp krizi geçirdi

Adnan Yılmaz kalp krizi geçirdi

20.05.2019

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”de uzun yıllar yazılar yazan, Kırşehir Belediyesi eski Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü, gazeteci-yazar Adnan Yılmaz, Cumartesi günü evinde kalp krizi geçirdi. Akşam saatlerinde rahatsızlanan ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Adnan Yılmaz’ın kalp krizi geçirdiği belirlendi. Anjiyo yapılan ve kalp damarlarından birisinin kapalı olduğu belirlenen Adnan Yılmaz’ın kalp damarlarına stent takıldı. […]

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”de uzun yıllar yazılar yazan, Kırşehir Belediyesi eski Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü, gazeteci-yazar Adnan Yılmaz, Cumartesi günü evinde kalp krizi geçirdi.
Akşam saatlerinde rahatsızlanan ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Adnan Yılmaz’ın kalp krizi geçirdiği belirlendi. Anjiyo yapılan ve kalp damarlarından birisinin kapalı olduğu belirlenen Adnan Yılmaz’ın kalp damarlarına stent takıldı.
İki gün yoğun bakımda tutulan Adnan Yılmaz’ın dün Dahiliye Kliniği’ne geçtiği ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
Dilek Eflatun ile evli olan 61 yaşındaki meslektaşımız Adnan Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, biran önce yeniden sağlığına kavuşmasını diliyoruz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hasan Altınordu

Adnan kardeşimize acil şifalar diler saygılar sunarım.

21.05.2019, 1:20

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .