ADEM DOĞAN’A MUHTEŞEM DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DÜZENLENDİ

ADEM DOĞAN’A MUHTEŞEM DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DÜZENLENDİ

02.05.2015

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton ve Performans BESYO Hazırlık grubu antrenörü Adem Doğan’a Cuma günü Ahi Stadı’nda sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Kırşehir’de 13 yıldır öğrencileri eğitim hayatına hazırlayan ve yeteneklerin keşfedilmesinin yanı sıra geliştirilmesini sağlayan Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu öğrencileri Adem Doğan’ın doğum gününü unutmadı. Genç öğrenciler Ahi Stadı’nda Antrenör […]

DSC_0097 copy

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton ve Performans BESYO Hazırlık grubu antrenörü Adem Doğan’a Cuma günü Ahi Stadı’nda sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.
Kırşehir’de 13 yıldır öğrencileri eğitim hayatına hazırlayan ve yeteneklerin keşfedilmesinin yanı sıra geliştirilmesini sağlayan Performans Beden Eğitimi Hazırlık Kursu öğrencileri Adem Doğan’ın doğum gününü unutmadı.
Genç öğrenciler Ahi Stadı’nda Antrenör Adem Doğan’a sürpriz doğum günü partisi düzenlediler.
Adem Doğan’ın Ahi Stadı’na girmesiyle birlikte öğrenciler ellerindeki köpük ve kompetileri havaya fırtlatarak unutulmaz bir an yaşadılar.
Ahi Stadı’nda spor yapan vatandaşların bile büyük ilgiyle izlediği doğum günü partisinin ardından kendi özel olarak resimli yaş pastanın üstündeki mumu üfleyen Antrenör Adem Doğan daha sonra öğrencilere kısa bir konuşma yaparak, “Hayatımın en mutlu gününde beni yalnız bırakmayan siz değerli öğrencilere çok teşekkür ederim. Bugün burada biz başta olmak üzere herkes gördük ki hepimiz birer Performans Ailesinin üyeleriyiz. İnşallah en kötü günümüz böyle olur. Çalışmalarımızda Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.
DİLEK FENERLERİ GÖKYÜZÜYLE BULUŞTU
Kırşehir Performans BESYO Antrenörü Adem Doğan’ın Cuma günü yapılan sürpriz doğum günü partisinin ardından öğrenciler tarafından dilek fenerleri gökyüzüyle buluştu.
CAFE MARA’DA EĞLENCE
Cuma gününü antrenman yapmadan geçiren Performans Grubu öğrenciler Ahi Stadı’nda Antrenör Adem Doğan’a yapılan sürpriz doğum günü partisinin ardından Kent Park’ta bulunan Cafe Mara’da yoğun idman temposundan zaman bularak gönüllerince eğlendiler.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .