Abdurrahman Cem ve Celâl Genç unutulmadı

Abdurrahman Cem ve Celâl Genç unutulmadı

29.10.2018

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, Kırşehirspor’a uzun yıllar hizmet veren eski futbolcularından ve teknik direktörlerinden Abdurrahman Cem ile Celâl Genç’e büyük jest yaparak hizmetlerinden dolayı plaket ve forma ile ödüllendiler. Pazar günü oynanan Kırşehir Belediyespor-Düzcespor maçını izlemek üzere Trabzon’dan Kırşehir’e gelen Celâl Genç, yıllarını Kırşehir’de futbola ve spora […]


Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, Kırşehirspor’a uzun yıllar hizmet veren eski futbolcularından ve teknik direktörlerinden Abdurrahman Cem ile Celâl Genç’e büyük jest yaparak hizmetlerinden dolayı plaket ve forma ile ödüllendiler.
Pazar günü oynanan Kırşehir Belediyespor-Düzcespor maçını izlemek üzere Trabzon’dan Kırşehir’e gelen Celâl Genç, yıllarını Kırşehir’de futbola ve spora veren, eski futbolcusu Abdurrahman Cem’le buluştu ve birlikte Ahi Stadı’na geldi.
Abdurrahman Cem ile Celâl Genç şeref tribününde maç izlerken, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin devre arasında kendilerine birer plaket ve üzerinde isimleri yazılı 40 numaralı Kırşehir Belediyespor forması hediye ederek, “İki hocamızın Kırşehirspor’a ve Kırşehir’de spora verdiği hizmet ve katkıları hiçbir zaman unutamayız. Verdiğiniz hizmetlerden ve emeklerden dolayı sizlere teşekkür ediyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz” dedi.
Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin’in kendilerine böyle bir jestte bulunmaları karşılarında duygulanan Abdurrahman Cem ile Celâl Genç, “Bizler Kırşehirspor’un başarısı için geçmişte üzerimize düşen desteği vermeyi çalıştık. Bugün sizlerin bizlere karşı gösterdiğiniz vefa ve jest karşısında duygulanmamak elde değil, Kırşehir Belediyespor’un başarısı için de elimizden gelen katkı ve desteği vermeye hazırız. Bizlere teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” dediler.
Kırşehir Belediyespor-Düzcespor maçının ardından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 1-0 kazanan yeşil-beyazlı ekibe Ağalar Konağı’nda bir akşam yemeği verdi. Yemeğe Abdurrahman Cem ile Celâl Genç te katıldı. Belediye Başkanı Yaşar bahçeci ile Kulüp Başkanı Veli Şahin, zor do alsa Düzcespor’u yenerek zirve yolunda önemli bir engeli aşan yeşil-beyazlı ekibin teknik heyetini ve futbolcularını kutlayarak, önümüzdeki maçlarda da kendilerinden başarı beklediğini ifade ettiler. HABER: SALİH GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .