A.Gazi Özer’i kabinede görmek istiyorduk, ama olmadı!

A.Gazi Özer’i kabinede görmek istiyorduk, ama olmadı!

10.07.2018

24 Haziran seçimlerinden sonra yeni kurulan kabinenin büyük kısmının partisiz ve dışarıdan atanacağı söyleniyordu. Kendimce şöyle bir araştırdım Kırşehir’den kimse olmayacak sanırım. Ama ekonomi mi olur, tarım ve hayvancılık mı olur bir bakanlığa ben A. Gazi Özer’in atanacağını düşünüyordum. Zira Gazi Bey birkaç gün önce bizim gazetede bir açıklama yapmış, Niğde’deki, Nevşehir’deki patatesçilerin durumuna değinmişti. […]


24 Haziran seçimlerinden sonra yeni kurulan kabinenin büyük kısmının partisiz ve dışarıdan atanacağı söyleniyordu.
Kendimce şöyle bir araştırdım Kırşehir’den kimse olmayacak sanırım.
Ama ekonomi mi olur, tarım ve hayvancılık mı olur bir bakanlığa ben A. Gazi Özer’in atanacağını düşünüyordum.
Zira Gazi Bey birkaç gün önce bizim gazetede bir açıklama yapmış, Niğde’deki, Nevşehir’deki patatesçilerin durumuna değinmişti.
Ekonomiye bu kadar yatkın her şeyi bilen A. Gazi Özer’in evinin ekonomisine bakmasa da ülke ekonomisine çok kafa yorup, cari açık konusunda tezler anlattığı, Badıllı Üniversitesi’nin en başarılı öğrencisi olarak çözüm aradığı ortadaydı.
En önemlisi de Gazi Bey yeni kurulan bakanlar kurulunda Kırşehir’i en iyi şekilde temsil eder, Kırşehir’de yıllardır çözümlenemeyen tüm sorunları bir çırpıda çözer ve tarihe geçerdi.
Şimdi yeni kabinede hiçbir Kırşehirli yok. Bütün umutlarımız A. Gazi Özer’di. O da olmayınca, Kırşehir’in sorunları bir başka bahara kaldı!
Ama Gazi Bey yine İl Genel Meclisi Üyesi olarak Kırşehir’e hizmetlerine, bütün köylerin sorunlarını çözmeye devam edecek.
Ne yapalım bizler de onun çözeceği sorunlarla az da olsa üzüntümüz hafifleyecek, teselli bulacağız. ŞEVKET GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .