9. Sünnet Şöleni yarın

9. Sünnet Şöleni yarın

05.10.2017

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 7 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 17.00’de İkizarası Kent Park’ta gerçekleşecek. Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek ‘Sünnet Şöleni’ bu yılda coşkulu geçecek ve yapılacak etkinliklerle çocuklar gönüllerince ve doyasıya eğlenecek. Sünnet Şöleninde sünnet olacak çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler hazırlandı. Etkinlikler Kent […]

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 7 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 17.00’de İkizarası Kent Park’ta gerçekleşecek.
Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek ‘Sünnet Şöleni’ bu yılda coşkulu geçecek ve yapılacak etkinliklerle çocuklar gönüllerince ve doyasıya eğlenecek.
Sünnet Şöleninde sünnet olacak çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler hazırlandı. Etkinlikler Kent Park’ta yapılacak.
Kırşehir Belediyesi 9. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne tüm Kırşehirlileri davet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şu ana kadar 248 çocuğun müracaat ettiğini söyledi.
Başkan Bahçeci, “Belediyeyi devraldığımız günden beri sosyal belediyeciliğin gerektirdiği konularda elimizden geldiğince siz değerli halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 7 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 17.00’de İkizarası Kent Park’ta yapacağımız Geleneksel 9. Sünnet Şölenimizde çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini ücretsiz olarak dağıtacağız. Çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlara destek vermek için, bütün hemşerilerimizi şölenimize davet ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .