KESOB’da berber ve kuaförlerin açılış yoğunluğu

KESOB’da berber ve kuaförlerin açılış yoğunluğu

10.05.2020

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KESOB) koordinesinde, iş yerlerini açacak olan berber, kuaför ve güzellik salonu çalışanlarına yönelik sağlık ekipleriyle birlikte Kovid-19 test taramaları yapıldı. KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecisi ile beraber çalıştıkları personellerine, mesaileri başlamadan önce koronavirüs salgınına yönelik, KESOB toplantı salonunda İl Sağlık Müdürlüğünden […]

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KESOB) koordinesinde, iş yerlerini açacak olan berber, kuaför ve güzellik salonu çalışanlarına yönelik sağlık ekipleriyle birlikte Kovid-19 test taramaları yapıldı.
KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecisi ile beraber çalıştıkları personellerine, mesaileri başlamadan önce koronavirüs salgınına yönelik, KESOB toplantı salonunda İl Sağlık Müdürlüğünden gelen ekiplerle testlerinin yaptırıldığını söyledi.
İcra ettikleri meslek gereğince insanlarla yakın temas içerisinde olan esnafların testlerin yapılarak salgının bulaşma riskini azaltmayı amaçladıklarını vurgulayan Öztürk, test sonucu negatif çıkanlara iş yerini açmalarına müsaade ettiklerini, 11 Mayıs’tan itibaren vatandaşların açık olan işletmelere, huzur içerisinde gidebileceklerini dile getirdi. KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Hasan Demir

Emeği geçenlere teşekkür ederim, Bahammettin başkanim yapılırken sosyal mesafeye dikkat edilmeli, çok kalabalık bir ortam vardı kesobta, neden hastanede yapılmadı?

11.05.2020, 9:35

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .