6 İlin Eski Milletvekilleri ve MYK Üyelerinden İlhan’a destek ziyareti

6 İlin Eski Milletvekilleri ve MYK Üyelerinden İlhan’a destek ziyareti

13.06.2018

Muharrem İnce’nin Kayseri mitingine katılan 6 İlin Eski Milletvekilleri ve MYK üyeleri ilimize gelerek Metin İlhan’ı ve Parti Yönetimini ziyaret etti 6 İlin Eski Milletvekilleri ve MYK Üyelerinden İlhan’a destek ziyareti CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kayseri Mitingine destek için giden 6 ilin eski Milletvekilleri Kırşehir’e gelerek Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan’a destek vererek İnşallah […]

Muharrem İnce’nin Kayseri mitingine katılan 6 İlin Eski Milletvekilleri ve
MYK üyeleri ilimize gelerek Metin İlhan’ı ve Parti Yönetimini ziyaret etti

6 İlin Eski Milletvekilleri ve MYK Üyelerinden İlhan’a destek ziyareti

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kayseri Mitingine destek için giden 6 ilin eski Milletvekilleri Kırşehir’e gelerek Milletvekili Adayı Dr. Metin İlhan’a destek vererek İnşallah başaracağız dediler ve İlhan’ı Mecliste görmek istediklerini dile getirdiler.
“KIRŞEHİR’DEN GÜZEL SESLER GELİYOR”
İnce’nin Kayseri mitinginden dönerken Kırşehir’e gelen Eski Ankara Milletvekili, MYK Üyesi Zekeriya Akıncı, Eski Kocaeli ve Ankara Milletvekili, MYK Üyesi İzzet Çetin, Eski İzmir Milletvekili ve MYK Üyesi Abdurrezzak Erten, Eski Ardahan Milletvekili Faruk Demir, Geçmiş Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Özcan ve Eski Aydın Milletvekili Mehmet Borstaş, 27. Dönem Milletvekili Adayı Metin İlhan’ın seçim Bürosuna gerçekleştirdikleri ziyaretlerinde İlhan’a ve Parti Yönetimine, “Kırşehir’den güzel sesler geliyor. Bunun için biraz daha gayret, sizi mecliste görmek istiyoruz” diyerek destek verdiler.
“YOĞUN BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”
Seçim bürosunda gerçekleşen ziyarette 6 ilin Eski Milletvekillerine “Hoş geldiniz” diyerek konuşma gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, “Kayseri’de gerçekleşen Muharrem İnce Mitinginde bulunan Eski Milletvekillerimiz bizleri ziyaret ettiler. Yoğun bir çalışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 24 Haziran’dan sonra 1 Milletvekili değil 2 Milletvekili çıkarabilmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor ve 2 Milletvekili ile aranıza geleceğimizi umuyoruz. İnşallah her şey güzel olacak. Adayımızın da alanlarda ki sesi güzel geliyor. Hakkında güzel şeyler duyuyoruz bu da bizi son derece mutlu ediyor. Genel merkezin İvmesi yüksek. Sn. Muharrem İnce’de Aday olunca ivmemiz daha da yükseldi. Alanlara adaylarımız çıkınca sevgi daha fazla katlandı. Kaman’da bulunan Adayımız Çağdaş Gökalp’de son derece özveri ile çalışan adaylarımızdan biri. Kaman’dan da güzel oy geleceğini düşünüyorum. 24 Haziran’da iki Milletvekili ile mecliste hep beraber olacağız” dedi.
“ALTERNATİF YOK, OY VEREBİLECEĞİMİZ BAŞKA BİRİ Mİ VAR, ONA VERMEYELİM DE KİME VERELİM LAFLARI ARTIK BUGÜN KARŞILIĞINI BULDU”
“Kabul etmek gerekiyor ki Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesi Kırşehir’de ve Türkiye’nin her yerinde olağan üstü heyecan yarattı” diyen Eski Ankara Milletvekili, MYK Üyesi Zekeriya Akıncı, “Önce Cumhuriyet Halk Partisi tabanında başlayan bu heyecan her geçen gün toplumun her kesimini de sarmaya başladı. Belki uzun bir dönemdir bayrak yarışı var. Bir dönem biz vardık. Şimdi başka arkadaşlarımız var. 10 yıl yan yana, omuz omuza Milletvekilliği yapmış olduğumuz, yakından tanıdığımız Son derece güvendiğimiz arkadaşımızın aday gösterilmiş olması Kırşehir’de ve Türkiye’nin her yerinde Eski Milletvekili arkadaşlarında da büyük heyecan yarattı” dedi.
“İNŞALLAH BAŞARACAĞIZ”
MYK Üyesi Zekeriya Akıncı sözlerini şöyle tamamladı:
“Hepimiz biz nasıl destek olabiliriz, katkı sağlayabiliriz diye düşündük ve çağrı yaptık. Ankara’da yüzü aşkın Eski Milletvekilleri ile toplantı gerçekleştirdik. O toplantıdan bir komite oluşturduk ve bu komitenin çağrısı ve davetleri ile Mitinglere gidiyoruz. Örgütlerimize uğruyoruz. Karşılıklı düşünce alışverişinde bulunuyoruz. Birbirimize moral verip dayanışmamızı güçlendiriyoruz. Her yerde omuz omuza olduğumuzu gösteriyoruz. Hiç kuşku yok, Muharrem İnce’nin seçimlerde Cumhurbaşkanı olacağına ilişkin inancımızı ve umudumuzu tazeleyip artırıyoruz. 16 yılın sonunda geçtiğimiz seçimlerde çok duyduğumuz, alternatif yok, oy verebileceğimiz başka biri mi var, ona vermeyelim de kime verelim lafları artık bugün karşılığını buldu. AKP’nin alternatifi vardır. Muharrem İnce bugüne kadar sergilediği tutum ve performansı ve kararlılığıyla Türkiye’de büyük bir heyecan yarattı. Recep Tayip Erdoğan’ın Jübile vakti geldiğini, Türkiye’nin değişime ve yenileşmeye ihtiyacı olduğunu göstermiştir. Bizde bu umut ve heyecanla yollara düştük. Arkadaşlarımıza destek oluyoruz. Sizden tek isteğim, biraz daha gayret, biraz daha çaba ve mücadele. İnşallah başaracağız. 25 Haziran’da Muharrem İnce Cumhurbaşkanı olduğunda Kırşehir’deki sohbetimizi de hatırlayalım” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .