4 yaşındaki çocuktan sokak kedilerine barınma evi

4 yaşındaki çocuktan sokak kedilerine barınma evi

30.10.2018

Kırşehir’de yaşayan 4 yaşındaki bir çocuk soğuk kış günlerinde evsiz kedilerin sokakta üşümelerini bir nebze olsun engellemek amacıyla kedi evi yaptı. Kırşehir’de Bağbaşı Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarında oturan 4 yaşındaki Sezer Olgun, babasın da yardımıyla kedileri soğuktan korumak için harekete geçti ve onların barınabileceği maket bir ev yaptı. Sezer Olgun, evsiz kedilerin sokakta üşümelerini bir nebze […]

Kırşehir’de yaşayan 4 yaşındaki bir çocuk soğuk kış günlerinde evsiz kedilerin sokakta üşümelerini bir nebze olsun engellemek amacıyla kedi evi yaptı.
Kırşehir’de Bağbaşı Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarında oturan 4 yaşındaki Sezer Olgun, babasın da yardımıyla kedileri soğuktan korumak için harekete geçti ve onların barınabileceği maket bir ev yaptı.
Sezer Olgun, evsiz kedilerin sokakta üşümelerini bir nebze olsun engellemek adına babası Beyazıt Olgun’dan destek alarak temsili kedi evi yaptı.
Büyük bir kartondan yaptıkları kedi evinde, kedilerin ihtiyaçlarını giderecek yemek ve su kabı da düşünüldü.
Baba Beyazıt Olgun, hem oğluyla birlikte kaliteli zaman geçirdiğini hem de hayvan sevgisinin oğluna küçük yaşta aşıladığını söyledi.
Sokak kedilerini korumak için kedi evi yapmaya karar veren 4 yaşındaki Sezer Olgun, “Sokak kedilerini soğuktan korumak için kedi evi yaptık. Sokak kedilerinin üşümemesini istiyoruz” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .