31 Mart yerel seçimlerini CHP kazanmalı

31 Mart yerel seçimlerini CHP kazanmalı

18.10.2018

Adalet ve Kalkınma Partisi yaklaşık 16 yıllık iktidarında artık yorulmuş ve olaylar karşısında hem sağlıklı düşünememekte, hem de çözüm üretememektedir. Dış dinamikler olarak bildiğimiz uluslararası ilişkiler hep sorunlu, bir türlü de durulmuyor. İç dinamikleri oluşturan ekonominin hali içler acısı, dövizin ve faizin hali ortada, yatırımlar durma noktasında, işsizlik rakamları sürekli yükselme eğiliminde, zam furyası tüketicinin […]

Adalet ve Kalkınma Partisi yaklaşık 16 yıllık iktidarında artık yorulmuş ve olaylar karşısında hem sağlıklı düşünememekte, hem de çözüm üretememektedir.
Dış dinamikler olarak bildiğimiz uluslararası ilişkiler hep sorunlu, bir türlü de durulmuyor. İç dinamikleri oluşturan ekonominin hali içler acısı, dövizin ve faizin hali ortada, yatırımlar durma noktasında, işsizlik rakamları sürekli yükselme eğiliminde, zam furyası tüketicinin alım gücünü ciddi oranda düşürmüş, dar gelirlinin belini bükmüş ve yoksulluk artmış durumdadır.
İşte bu nedenlerden dolayı, AKP’ye oy veren seçmen de, vermeyen seçmen de artık yorulmuştur. Çeşitli nedenlerle insanların üzerinde baskı kurulmuş, ezilmiş, üzülmüş, yandaş olan olmayan şeklinde de ayrıştırılmıştır. Artık halk yorgun ve geleceğine güvenle bakamamaktadır. Öyle de anlaşılıyor ki, bu milletin köylüsü de, kentlisi de artık huzursuz…
Halk hoşgörülü, barışık, özgür, güven içinde huzurlu yaşamaya özlem duyuyor. İleri demokrasi masallarını duymak istemiyor, gerçek demokrasiye ihtiyaç duyuyor. Halk hukuktan yana, özgür ve demokratik bir ülke için CHP ye ihtiyaç olduğunu artık yüksek sesle düşünüyor.
Tüm bunlar yetmiyorsa CHP neden mi kazanmalı…
Düşünce ve ifade özgürlüğüne vurulan prangalardan kurtulması için,
Demokrasi için,
Adalet için,
Laik düzeni muhafaza etmek, din ve vicdan özgürlüğünün korunması için,
Korkusundan kalemini satan basını ortadan kaldırmak ve özgür basını yaşatmak için,
31 Mart 2018 yerel seçimlerini CHP kazanmalı AKP’ye ve dur denmesi için.
Büyük şehirlerde olduğu gibi, birçok illerde de CHP’nin seçim çalışmaları hızla devam ederken, Kırşehir’de de yerel yönetimler seçimlerini kazanması için örgütler, adaylar, birliktelikler, azim ve kararlılık, programlı planlı projeler, stratejiler belirlenmiş durumda..!
Kazanmanın anahtarı doğru aday, doğru ekip, doğru söylemler ve doğru çalışmaktan geçmektedir.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .