30 Ağustos Okulu öğrencilerinden 300 fidan

30 Ağustos Okulu öğrencilerinden 300 fidan

17.04.2015

30 Ağustos Okulu öğrencilerinden 300 fidan   ŞEHRİMİZ Dr. İsmail Yağız Caddesi’ndeki 30 Ağustos İlkokulu öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Kındam Mahallesi’ndeki alana 300 fidan dikerek örnek oldular. Çocuklara ağaç sevgisini aşılamak ve Kırşehir’in yeşil bir şehir olmasını amaçlayan 30 Ağustos İlkokulu Müdürü Ergün Bektaş Kındam’daki ormanlığa öğrencileriyle birlikte 300 fidan diktiklerini belirterek “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızla […]

okul

30 Ağustos Okulu öğrencilerinden 300 fidan

 

ŞEHRİMİZ Dr. İsmail Yağız Caddesi’ndeki 30 Ağustos İlkokulu öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Kındam Mahallesi’ndeki alana 300 fidan dikerek örnek oldular.

Çocuklara ağaç sevgisini aşılamak ve Kırşehir’in yeşil bir şehir olmasını amaçlayan 30 Ağustos İlkokulu Müdürü Ergün Bektaş Kındam’daki ormanlığa öğrencileriyle birlikte 300 fidan diktiklerini belirterek “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızla eğitimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunuyoruz. Onlara ağaç sevgisini aşılamak amacıyla kendi elleriyle fidan dikmelerini sağladık. Biz istiyoruz ki herkes her fırsatta fidan diksin, Kırşehirimizin bozkır alanları yemyeşil olsun, sağlıklı bir ortamda yaşasınlar. Bundan sonra her fırsatta çocuklarımızla fidan dikimini yapacağız, onların ağaçları koruması ve sevmeleri için her türlü eğitimi vereceğiz” dedi.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .