30 Ağustos öğrencilerinin Ankara kültür gezisi sona erdi

30 Ağustos öğrencilerinin Ankara kültür gezisi sona erdi

26.05.2015

30 Ağustos öğrencilerinin Ankara kültür gezisi sona erdi   30 Ağustos  İlköğretim Okulu  sınıflar düzeyinde  bireysel etkinlikler düzenliyor. 30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencileri Bu çerçevede fidan dikme, kardeş okul ziyaretleri, folklor gösterileri, sportif faaliyetler başta olmak üzere 2014-2015 öğretim yılını dolu dolu geçirdiler. 3/A sınıfı öğrencileri hafta sonu düzenledikleri Ankara gezisi ile Anıtkabir, eski meclis ve […]

30 ağustos

30 Ağustos öğrencilerinin Ankara kültür gezisi sona erdi

 

30 Ağustos  İlköğretim Okulu  sınıflar düzeyinde  bireysel etkinlikler düzenliyor.

30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencileri Bu çerçevede fidan dikme, kardeş okul ziyaretleri, folklor gösterileri, sportif faaliyetler başta olmak üzere 2014-2015 öğretim yılını dolu dolu geçirdiler.

3/A sınıfı öğrencileri hafta sonu düzenledikleri Ankara gezisi ile Anıtkabir, eski meclis ve müzeler ile  Türkiye Cumhuriyeti 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün  kızı Özden Toker’in  bulunduğu Pembe Köşkü ziyaret ettiler.

Öğrenciler  tarihi yerleri gezerek  bilgi ve kültürlerini artırdıklarını belirterek “Ankara’da bir günümüzü dolu dolu geçirdik. Yanı başımızdaki Ankara’daki tarihi ve kültür değerlerini yerinde görmekten büyük mutluluk duyduk.  Bu geziyi düzenleyen,  katkı ve desteklerinden dolayı 3/a sınıfı öğrencileri olarak başta  Özden Toker Hanım Efendiye,  Anıtkabir yöneticilerine, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne, Okul  Müdürümüz Ergün Bektaş’a, sınıf öğretmenimiz Muzaffer Oduncu’ya teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .