30 Ağustos öğrencileri kardeş okulları ziyaret ediyor

30 Ağustos öğrencileri kardeş okulları ziyaret ediyor

09.05.2015

30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencileri, okul  yöneticileri ve velilerin ortak çalışmaları sonucu kardeş okul olarak Ahi Evran İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler. Ziyarete Okul Müdürü Ergün Bektaş, öğretmenlerden Muzaffer Oduncu, okul  idarecileri, veliler ve 3/a sınıf öğrencileri katıldı. Okulda  tanışma sonrası piknik yapıldı. 30 Ağustos İlkokulu 3/a sınıfı öğrencileri ve Ahi Evran İlkokulu öğrencileri eğitim seti […]

30 Ağustos İlköğretim Okulu öğrencileri, okul  yöneticileri ve velilerin ortak çalışmaları sonucu kardeş okul olarak Ahi Evran İlköğretim Okulu’nu ziyaret ettiler.
Ziyarete Okul Müdürü Ergün Bektaş, öğretmenlerden Muzaffer Oduncu, okul  idarecileri, veliler ve 3/a sınıf öğrencileri katıldı.
Okulda  tanışma sonrası piknik yapıldı. 30 Ağustos İlkokulu 3/a sınıfı öğrencileri ve Ahi Evran İlkokulu öğrencileri eğitim seti ve benzeri hediyeler verdiler ve birbirleriyle oyun oynayarak hem kaynaştılar, hem de dostluk ve arkadaşlık kurdular.
30 Ağustos İlköğretim Okulu Müdürü Ergün Bektaş ve diğer idarecileri ve veliler, gelecek yıl eğitim öğretimin başlaması ile ağaç dikme ve sportif faaliyetler, folklor ve diğer etkinliklere ağırlık vereceklerini ve kardeş okul olarak ilimizdeki bir çok okullara geziler düzenleyeceklerini bildirdiler.
30 Ağustos öğrencileri de ‘doğa, her yaprağında yazılar olan biricik kitaptır’ diyerek doğayı ve insanlarımızı seviyor saygı duyuyor doğamızı korumaya çalışıyoruz. Bu nedenle hem kardeş okulları ziyaret ediyoruz, hem de onlarla kaynaşarak yeni arkadaşlıklar kuruyoruz. Bize böyle imkanları sunan okul müdürümüze ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” dediler.
30 Ağustos İlköğretim Okulu Müdürü Ergün Bektaş ve diğer idarecileri önümüzdeki günlerde Ankara’ya gezi düzenleyerek eski Meclis, Anıtkabir ve müzeleri öğrencilere gezdirmedi plânladıklarını da sözlerine eklediler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .