27 Evler yokuşu modern görünümüyle hizmette…

27 Evler yokuşu modern görünümüyle hizmette…

11.07.2018

27 Evler yokuşu modern görünümüyle hizmette… Belediye Başkanı Bahçeci: “Yoğun bir gayret sonunda 27 Evler yokuşunun yolunu kullanıma kazandırdık” Kırşehir Belediyesi, Medrese Mahallesi, 27 Evler yokuşunun trafik sorununu yol ve kavşak düzenlemesiyle çözdü. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, trafiğin en sorunlu noktalarından birinde gerçekleştirilen çalışmayla kronikleşmiş bir sorunu daha çözdüklerini söyledi. Kırşehir’in en yoğun kullanılan […]

27 Evler yokuşu modern görünümüyle hizmette…

Belediye Başkanı Bahçeci: “Yoğun bir gayret sonunda 27 Evler yokuşunun yolunu kullanıma kazandırdık”

Kırşehir Belediyesi, Medrese Mahallesi, 27 Evler yokuşunun trafik sorununu yol ve kavşak düzenlemesiyle çözdü. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, trafiğin en sorunlu noktalarından birinde gerçekleştirilen çalışmayla kronikleşmiş bir sorunu daha çözdüklerini söyledi.
Kırşehir’in en yoğun kullanılan güzergâhlarından biri olan, küçük bir trafik yoğunluğunda dahi hemen kilitlenen Medrese Mahallesi 27 evler yokuşunda başlatılan düzenleme tamamlandı. 27 Evler yokuşu olarak anılan bölgenin konforlu, güvenli ve seri bir trafik akışına sahip olması amaçlandı. Coğrafi konumu itibariyle sürekli bir kaymanın yaşandığı yol altyapısı ile birlikte değiştirildi. Düzenlemenin tamamlanmasının ardından Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Bölgedeki trafik çilesinin ve altyapı sorununun sona erdiğini vatandaşlarımızın trafik stresinden kurtulduklarını ifade etti.
“ZOR VE MEŞAKKATLİ BİR İŞ YAPTIK”
Yıllardır süregelen, kronikleşmiş bir soruna el attıklarını söyleyen Başkan Bahçeci, “Yoğun bir gayret sonunda 27 Evler yokuşunun yolunu kullanıma kazandırdık. Yaptığımız asfalt ve altyapı düzenlemesi ile trafik çok rahatlamış oldu. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
İLİMİZİN EN SORUNLU NOKTALARDAN BİRİYDİ
Kırşehir’in en büyük sorunlarından olan ulaşımın en sorunlu noktalarından birinde yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Bahçeci, “Sorunumuzu çözmüş olduk. Vatandaşlarımızı ziyaret ettiğimizde olumlu tepkiler, memnuniyet var. Çok şükür, inandık, gayret ettik, çalıştık. Proje anlamında başarıya ulaştık. Vatandaşlarımız güle güle kullansın. Evlerine daha huzurlu, stressiz gitsinler, sevdiklerine daha fazla vakit ayırsınlar” diye konuştu.
“Bu sorun da tarihe gömüldü”
Kırşehir’in sorunlarını teker teker çözdüklerini ifade eden Başkan Bahçeci, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Uzun yıllardır beklenen sorunu çözdük. Bu sorun da tarihe gömüldü. Kırşehir kabuğunu kıran, ve Türkiye’de kendinden söz ettiren bir il haline geldi. Ulaşımından yeşil alanına, kültür sanattan, alt yapısına kadar her yönüyle Kırşehir kat kat öteye geçti. Bunları Kırşehir’imizde yaşayan vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Onlar destek oldu, bize bu emaneti teslim ettiler, güvendiler. Biz de emanetlerini yere düşürmeden, güvenine layık olmak için gece gündüz çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğiz. Katkı veren, gayret eden herkese teşekkür ediyorum. Medrese Mahallesi 27 Evler yokuşu yolunun Kırşehir’imize hayırlı olsun.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .